Wpis z mikrobloga

@husqvarna: ja mam identyczne fronty, podobny blat i wyszla mnie 8600zl gdzie sam ją montowalem, wielkościowo mam z 3 szafki mniej. Moim zdaniem 10k to bardzo niska i malo realna cena, bo nawet jak idealnie trafimy pod wymiar z marketowych mebli to wychodzi, ze ktos sklada za darmo xD
Edit: widze, ze tam sa 2x3 wysuwane szyflady, ja mam 1x3, a to tez drogie. Jedynym wytlumaczeniem moga byc tutaj zawiasy jak
  • Odpowiedz
@husqvarna: czy to oferta, znajomy tyle zapłacił, ty masz tyle zapłacić, sam robił, jest sotalrzem, czy o co chodzi w tym wpisie?

Za ile nie znajomemu by zrobił taka?
  • Odpowiedz
@husqvarna: za darmo.

Jestem w temacie dosyć mocno, bo też mnie to czeka.

Jaki rejon polski? Może namiary załatwisz :D
Cena szokująca pozytywnie, wręcz z 2018, stąd mój wpis, bo nie ogarnąłem czy to nie bajt.

Chętnie bym w takich pieniądza skorzystał, może być 1:1 bo mam identyczny układ / metraż.
  • Odpowiedz
@husqvarna szuflady Bluma to około 170zl za sztukę, przy 7 szufladach 1100zl. Formatki na korpusy po wielkości kuchni około 1500-2000zl. Fronty koło 400zl/m2 to tutaj szacuje około 3 000 + blendy pewnie około 1000-1500 . Okucia bez szuflad między 500-1000zl. Wychodzi 7-8 tys. Na sam materiał. Dycha jest możliwa, jeżeli robił to początkujący plyciarz. U doświadczonego byłoby około 15. A najpewniej robił to początkujący, bo takie dziury między Blenda a sufitem tylko
  • Odpowiedz
@ringblack a, do kosztów często się dolicza też cięcia - łączenie blatu 250 za sztukę, tu są dwie. Otwór pod zlew i płytę po 100. Ja bym to wycenił na 12-13 tysi najpewniej. 8 materiał plus zarobek 4-5k.
  • Odpowiedz