Wpis z mikrobloga

Konon: Zew Choroszczy - pierwszy tydzień po premierze :)

Wnioski z życia (nie tak już) młodego developera
- Jestem mega zaskoczony pozytywnym odbiorem gry (nawet przygotowaliśmy ankietkę gdzie ludzie mogli się w jakiś okuratny sposób wypowiedzieć). Gra ma jeszcze błędy ale wiadomo było, że to alfa ;)
- To moja pierwsza gra więc mimo jej prostoty była dla mnie wyzwaniem nie tylko od strony kodu ale samej organizacji pracy ;) Momentami nie wiedziałem w co wpakować ręce ;)
- Gra jest cały czas dostepna za free i taka pozostanie. Mam zamiar poprawić błędy i ją trochę rozbudować, ale w tej wersji pozostanie darmowa.
- Wraca temat Steama, postaram się, żeby się tam pojawiła, ale to dość praco i czasochłonne. Chociaż nie mogę się doczekać implementacji systemu achivementów i innych dobrodziejstw Steama.
- Inna sprawa, muzyka z gry dostępna jest na YouTube a wkrótce wskoczy na Spotify :P Tak dla jaj :P

Dzięki wszystkim, którzy obserwują moje poczynania i rozwój gry :)

Btw, najbardziej podobaja mi sie teraz speedruny z gry :D

#kononowicz #szkolna17 #uniwersum
siegel1984 - Konon: Zew Choroszczy - pierwszy tydzień po premierze :)

Wnioski z ży...
  • 41
@siegel1984: Mógłbyś zaimplementować jakieś skiny dla knura (swetrów jest multum - np.cmentarny, pieskowy, r2d2 czy czapka biedaka którą użyłeś u "komunistycznej wiedźmy) za wykonanie jakichś achievementów czy np. za zdobycie x punktów w danym levelu. Gierka jak na amatorski projekt jest git, każdy siedzący w tym uniwersum powinien pograć.
@isrin22: No wszyscy o te skiny pytaja. To nie jest takie proste, bo animacje sa robione poklatkowo, wiec kazdy sweterek to x6 assetow :D ale cos wymysle ;) Bo sam pomysl mi sie mega podoba. Sweterki tez sa uzywane jako flagi i na kazdy level beda inne :D
@siegel1984: dla mnie level " cold room" gdzie sie bedzie walczyc z darami bozymi xD plansze odzwierciedlajace pomieszczenia mogloby byc spoko. Łazienka walka Mlekołaka z brudami a boss zapleśniałe mydło xD i podworko jako amazonka kompletna dzicz Małpa porywa kononowi caly karton kokokoli od widza i ten musi skakac po lianach jak tarzan omijajac majora z reklamowka czy inne smieci xD albo cos w stylu icy tower jak konon skacze w
@siegel1984 morda grałem i jestem już za jazda zukiem, gra jest zajebista, najbardziej podoba mi się udźwiękowienie nawiązujące do klasyków typu Franko, ale ogólnie gra jest w #!$%@? śmieszna i gratuluję ci tego dzieła.