Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dktr: no i dupa ( ͡° ʖ̯ ͡°) najlepsze jest to że w w TV nie ma zakłóceń na tym cienkim kablu, a na routerze juz tak. Ehh
  • Odpowiedz
@Scybulko: Nie wiem o jakich zakłóceniach piszesz, jednym z istotniejszych parametrów przewodu koncentrycznego jest tłumienie. Jeśli zastosowałeś kiepski przewód który wprowadza spore tłumienie w częstotliwości w której pracuje to obniżasz stosunek sygnał/szum i poniżej pewnego poziomu przestaje działać. Zakłócenia to obcy sygnał ingerujący w ten właściwy a wątpię abyś miał w okolicy jakiś silny nadajnik który dostaje się przez kiepski ekran przewodu i powoduje zakłócenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dktr: cóż, mam BTS T-Mobile na dachu (blok), a mieszkam wysoko. Do tego sąsiedzi mają WiFi itp. Ogólnie problem polega na zupełnym odcięciu internetu, raz nie działał w ogóle na 9h, zazwyczaj ucieka na kilkanaście minut. Tv działa bez problemu.

P.S właśnie się zorientowałem, że cienki kabel z marketu o którym mówił technik że zły, prowadzi do dekodera tv a nie do routera, który ma oryginalny kabel od montera z
  • Odpowiedz
@Scybulko: jeżeli to vectra to niech technik sprawdzi jaki % korekcji robi modem, może być już w samej skrzynce vectry #!$%@? splitter lub jakieś tłumienie na Twoim przyłączu
  • Odpowiedz