Wpis z mikrobloga

Jestem w (chyba) II akcie, mam 30 poziom, póki co moje wrażenia z gry:

Na plus:
- jestem pozytywnie zaskoczony sterowaniem, przyjemne

Na minus:
- konfiguracja twarzy nic nie daje, bo i tak w dialogach mamy standardową miniaturkę
- interfejs zajmuje za dużo miejsca na ekranie
- lokacje nie są wielkimi przestrzeniami jak np. w diablo 2, są "tunelowe", można iść tylko w jedną stronę, czasem jakieś małe rozgałęzienie się trafi
- zagęszczenie potworów bardzo niskie
- jakoś mechaniczna ta gra, fabuła nie kusi, idź tu, zabij to, pogadaj z tym, nawigowanie dla bezmózgów
- jakieś takie póki co proste to, zmieniam itemy tylko jak strzałka zielona, bez żadnego wniku, do 30 lvl ani razu nie zagłębiłem się w mechanikę gry czy skille

Na OGROMNY minus:
- inni gracze (w sensie, że ich widać, wolałbym zakładać gry jak w d2 czy d3
- po 5 razy się włącza wskazówka, że np. POJAWIŁA SIĘ OPCJA NAGRYWANIA ROZGRYWKI, i za każdym razem trzeba tam wejść, żeby zniknęła. #!$%@? strasznie, bo zasłania kawał ekranu
- oczywiście PAY TO WIN
- pomimo tego, że grę trzeba ściągnąć raz, to od kiedy gram non stop coś się pobiera w tle

Ogólna ocena ode mnie: 2/5

#diabloimmortal
  • 5
Nie czaję jak dziala widok innych graczy?


@eldorado2009: też nie do końca wiem jak to działa, widać wszystkich graczy na ekranie, zwykłe moby chyba byje się wspólnie, bossów chyba oddzielnie, bo kilka razy miałem tak, że ja swojego ubiłem, a dookoła mnie kilku graczy jeszcze się pociło, przez co z mojej perspektywy wyglądało to jakby bili powietrze. Plus obciąża to rozgrywkę dodatkowo.
@SiemaNagor: strasznie słaba gierka. Cały czas NPC-e przypominają, że "uuu, klejnociki są super, warto się nimi mocno zainteresować", "uuu, upgrade zbrojki musisz zrobić, potrzebujesz takich materiałów" - i oczywiście wszystko full płatne :). Nie wkurzają mnie mikropłatności, ale natrętne informowanie o tym w dialogach fabularnych już tak. Przejdę to raz i wylatuje z telefonu, bo szkoda 10 GB.