Wpis z mikrobloga

#wesele jutro wesele mojego kuzyna, czy to mocna #!$%@?ówa nie pójść jak wcześniej potwierdziłem obecność a nie dałem znać później, ze mnie nie będzie?
Potwierdziłem obecność bo w zasadzie ktoś nie przekazał mi zaproszenia i „zaproszony” zostałem w dniu do którego trzeba było potwierdzić obecność.

Ile teraz daje się w kopercie?:D
  • 6
@wsciekly_szumrak: Kurlaa, już jedna osoba odpadła z „naszego stolika” ja mam srogi #!$%@? w pracy a wesele jest o 15:30 80km od mojego domu :/ A przekazanie samej koperty to nadal #!$%@? czy już trochę lepiej?:D
@wsciekly_szumrak: Kurlaa, już jedna osoba odpadła z „naszego stolika” ja mam srogi z*****l w pracy a wesele jest o 15:30 80km od mojego domu :/ A przekazanie samej koperty to nadal c******a czy już trochę lepiej?:D


@mchmjszk: Dej koperte, zasada jest taka ze trzeba zwrocic koszty minimum. Jak jestescie blisko to przepros i sie wytlumacz , jak nie jestescie to nawet nie zauwaza ze cie nie ma.
@fiir: Niby kuzyn i mieszkamy w tym samym mieście ale ostatni raz widziałem go 2 lata temu a gadamy tylko jak on czegoś potrzebuje z firmy w której pracuje ( max raz na rok) szkoda, ze jego sala weselna nie podaje cen, na Facebooku ma „drogo”
@mchmjszk: hajsy dawać kuzynowi który zaprosił cię na szybko i nie dając ci czasu nawet na zastanowienie czy chcesz pójść dr facto cię zmuszając by mu kasa za stolik się zgadzała, bo pewnie wuchta wiary mu odmówiła? Ja bym miał na niego #!$%@?.