Wpis z mikrobloga

Hej mireczki od #lpg #motoryzacja
Posiadam w samochodzie wtryskiwacze EG2000. Jakiś czas temu gazownik stwoerdził podczas strojenia że jeden wtryskiwacz trochę wolno reaguje i trzeba będzie za jakiś czas wymienić. Zastanawiam sję czy jest sens wymieniać pojedynczą sztukę, czy może lepiej wymienić całą listwę? Tak wstępnie patrzyłem i wypatrzyłem w podobnej cenie jakieś herculesy które mają krótsze czasy otwarcia i zamknięcia, może lepiej takie sobie zamontować? Instalaację gazową mam od #stag
Auto to Ford Mondeo MK3 2.0 147KM
polskiekoszmarynieamerykanskiesny - Hej mireczki od #lpg #motoryzacja
Posiadam w sam...

źródło: comment_1654175810pZTifbZhVyCJtOEPHjfE5r.jpg

Pobierz
  • 11
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: znaczy się to też sporo zależy od tego ile robisz kilometrów, wtryski gazu standardowo nie są jakoś szczególnie długowieczne a ich żywotność jest szczególnie zależna od jakości gazu jaki tankujesz, a sporo też ma do gadania samo to jak masz wyregulowaną instalację
@kipowrot: no ja nie odczuwam różnicy w jeździe, tylko gazownik zauważył że coś jest nie tak. Mimo to nie mogłem się za to zabrać i ciągle jeżdżę na tych wtryskiwaczach i podczas jazdy nie czuć żeby było coś nie tak xd jeśli miałeś do czynienia z instalacjami lpg starego typu to mogłeś odczuwać zmniejszenie mocy itp, we współczesnych instalacjach nie ma takiego problemu. Jak na razie przy jedynej mojej wizycie u