Wpis z mikrobloga

@tomazzo69: Klasyka. U mnie jest z kolei tak, że mam w zespole U-19 co sezon jakiegoś ananasa, który ukończeniu 16-17 lat i po rozegraniu pół sezonu w lidze juniorskiej z jakimiś paziami żąda kosmicznego kontraktu na poziomie czołowych zawodników pierwszego zespołu oraz gwarancji, że w ciągu 2 lat uzyska status gwiazdy xD
@tomazzo69:

Prowadzę Sampę, też się rozbestwili, ale na szczęście budowałem skład na dość uniwersalnych piłkarzach, mam z czego uzupełnić pozycje.

Wypożyczenia może jednemu na 5-6 piłkarzy dlag coś więcej. Jeden gracz zagrał 2 mecze, nie zgłosilem go w 1 turze do rozgrywek i się obraził :')

Jakiś młodziak nie pojechał na obóz i też z pretensjami.

Lista transferowa na koniec okienka się wydłużyła xD
@Arxr: No ja mam tez pilkarzy, ktorzy moga grac w razie koniecznosci na kilku pozycjach, a gosciu o ktorym pisalem dostawal szanse wpierw w krajowym pucharze, troche w lidze na koncowki wchodzil, ale nie pokazal nic co mogloby spowodowac, ze bede rozpatrywac go do walki jako drugi napastnik do mojej gwiazdy, wiec na poczatku sezonu poszedl na wypozyczenie i nie zachwycil, dwa lata kontraktu mu zostaly i chyba go sprzedam jesli