Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: Tutaj źródło: https://www.wykop.pl/wpis/65892951/#comment-233532093

Najgorzej, że niektórzy biorą go na serio xd


@LebronAntetokounmpo: W ogóle pojawiania się przegrywów to jest kryzys wychowania. Całe przygotowanie człowieka do dorosłości polega na uczeniu go koegzystowania w społeczeństwie, żeby w dorosłości się umiał w nim odnaleźć.

Przegryw wychowuje siebie sam, chłonąć toksyczną wygodną wizję świata, w której jego smutki to jest efekt zewnętrznego spisku, i nie może (czytaj: nie musi) nic z sobą robić,
@czeskiNetoperek: widziałem ten komentarz. Przed nim jedyne "prostowanie kłamstw i manipulacji" z zakresu ekonomii to stwierdzenie że wykopki z tagu to nienawidzący kobiet fanatycy konfederacji. Jak tak społeczeństwo ma walczyć z propagandą wykluczonych społecznie to ja wolę być przegrywem i ruchać rękę do końca życia XDXDXD
@czeskiNetoperek: kobiety są beneficjentkami systemu socjalnego i emerytalnego i statystyczny mężczyzna na nie pracuje. To nie jest ani kłamstwo, ani manipulacja. To polska, białorycerska rzeczywistość.

Oczywiście są również kobiety, które są poszkodowane i tak naprawdę wszyscy tyramy na pewną niezbyt produktywną część społeczeństwa. Ale dziś dyskryminacja emerytalna to jest ogromny absurd, który mężczyznę traktuje jak woła roboczego.
Przegryw: tworzy jakiś mizoginiczny wysryw używając kłamstwa lub manipulacji


@czeskiNetoperek: Mój "wysryw" jest jasno oparty na podanych statystykach i nie ma w tym żadnego kłmastwa ani manipulacji. Masz podany fakt poparty statystykami a ty jeszcze wchodzisz w polemikę i wypierasz rzeczywistość xD Wy normany jesteście odklejeni. Wasz poziom wyparcia sięga absurdu i znegujecie nawet badania przeprowadzone przez czołowe uniwersytety świata jeśli tylko nie będą zgadzać się z waszą urojoną wizją świata.