Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@snierzyn: Mirku, pełen szacunek, dzięki Tobie mam w końcu motywację, żeby kupić ten gaz pieprzowy. Jeśli to nie za dużo to mam prośbę żebyś opisał całe zdarzenie chwila po chwili tzn. jak te psy się zachowywały na różnych etapach zdarzenia, jakie były ich reakcje na to co robiłeś. Im więcej szczegółów tym lepiej, taki opis, z Twoimi uwagami może komuś uratować zdrowie a nawet życie.
Jak najszybszego powrotu do pełni sił
  • Odpowiedz
Oho, psiarz się zesrał


@Dave987654321: Ano. Zesram się pod każdym wpisem który heheszkuje z nawoływania do morderstw. Rowerzyści i psiarze to chyba dwie najbardziej znienawidzone tu grupy, ale #!$%@? bez przesady xD Leć na czarno leszczu
  • Odpowiedz
@snierzyn: Czej, znaczy żeś jechał se rowerem i cię psy napadły? Takie dzikie ale "z właścicielem"? Cholera wyglądasz jak gówno- bez urazy, ze współczuciem! Dojedź właściciela wszystkimi metodami zgodnymi z prawem!

  • Odpowiedz
@Rozpierpapierduchacz: Ja tam nie biję do tego czy masz rację czy nie, bo nie o to mi chodzi (nie znam się obecnie na materii dotyczącej zwierząt i tego jak powinny być prowadzone). Śmieszy mnie po prostu zachowanie Maćków z Klanu, czyli Wykopowej moderacji, która definitywnie zauważa twoje łamanie regulaminu (bo posty usuwa), ale jednocześnie zamiast ułatwić sobie sprawę i wlepić ci bana (za wielokrotne łamanie tego samego punktu regulaminu), np. na
  • Odpowiedz
@snierzyn: Stary. Ja się minąłem ze śmiercią. Było lato, prawie 40 st., szedłem rozebrany, tylko spodenki dżinsowe i klucze od chaty - miał być krótki meczyk w kosza. Nie zdążyłem dojść. Mały #!$%@? ni z gruchy ni z pietruchy mi się rzucił na nogę. Rozszarpał mięcho ciut nad kolanem (od wew. strony). Własną tętnicę widziałem (w zasadzie jakbym chwycił to mogłem spokojnie ją wyjąć poza ciało. Dosłownie milimetrów brakowało i ave
  • Odpowiedz