Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Nadmucham_ci_w_kasze: tak to wygląda, ludzie wolą płacić więcej żeby poczuć tą elitarność produktu. Łatwo to zauważyć, jest spory skok cenowy między średnia, a wysoka półka. A przynajmniej na tyle zauważalny żeby klient czuł tą klasę "premium" xD
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze: to tak jak w tym dowcipie:
Spotyka nowobogacki nowobogackiego:
- ooo jaki masz ładny krawat, gdzie kupiłeś
- a tam w tym sklepie premium prestiż
- a za ile?
- a za 500zl
- a ty głupi jesteś! W sklepie lux exclusive taki sam byś kupił za 800

  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze: swoją drogą to gdzie są te tańsze bilety na pendolino? Szukam na trasę Gdańsk - Kraków i to wychodzi prawie 300zł na dwie osoby w jedną stronę a czytam coś o jakiś promkach i nic nie mogę znaleźć ani jak w ogóle takie bilety wyszukać
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze: zrobić dla nich wagon o nazwie jestem bogaty z 1000$ za miejsce i dokleić jabłka na szybach.


@Wappyn: wiem, że piszę z iPhonea, ale co się nakombinowałem o co chodzi z tym przyklejaniem jabłek to moje XD
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze: Nie wiem co to libki, ale glowny powod dla ktorego wole przeplacic za paliwo i prowadzic auto 1000km zamiast jechac pociagiem, to fakt ze w pociagach jest ryzyko graniczace z pewnoscia, ze na dlugiej trasie dosiadzie sie jakas matka z dracym sie dzieckiem, patusy alkusy robiace imprezke, stara baba albo janusz z syrami bez butow na siedzeniu obok, albo Roman #!$%@? jajka na twardo i kielbase z wlasnej wedzarni.
Wysokie
  • Odpowiedz