Wpis z mikrobloga

Mega mnie już irytuje ten ból dupy Dominiki i robienie z siebie ofiary jakby narzeczony ją zdradził z najlepszą przyjaciółką tydzień przed ślubem. No znajmy proporcje. Zachowanie Kuby i Oliwii nie było w porządku ale też nie wyrządzili jej jakiejś wielkiej krzywdy, a co pandorę to samo #!$%@? 'czy nie czujecie wstydu?' bla bla bla. Przez to rozdmuchiwanie tematu ja na koniec byłem po stronie Zdzirów w tej sprawie.
#hotelparadise
  • 8
@MichalMusicManiac: @bolekndm: ja się zwyczajnie ciesze, ze to już koniec xD ale wydaje mi się, ze dlatego to było tak długo wałkowane bo oni nie mieli tam nic innego do roboty. Poznali się tam, spędzali czas praktycznie 24/dobę razem i stad te wieczne wywody, bo nawet jie da się p tym zapomnieć. Taka dominika po „zdradzie” jakiegoś gościa w pl dała by sobie z nim spokoj, a tutaj dzien dnia
@PaniBulwa: Pewnie tak, ja to nawet rozumiem z tego punktu widzenia kiszenia się we własnym sosie, ale jak się to ogląda to męczy, bo ile można ciągną tę dramę. Po za tym Dominika też wstawiała te durne stories na instagramie w stylu 'och jaka to ja pokrzywdzona ale będę silna' i dalej ciągnęła temat, także to kwestia jej charakteru też, ze to tak wałkowano.
@bolekndm: Mnie też. Szczerze jeśli się temu przyjrzeć bliżej to Dominika ma ból dupy o co!? Weszła do hotelu i zabrała Oliwii partnera, z którym de facto już coś zaczęło iskrzyć. Później wieczne molestowanie i straszenie swoją facjatą zakręconego Kuby. Wcale się nie dziwię, że między nimi nie doszło do zbliżenia. Sytuacja po jej wyjściu... Czego tu nie rozumieć?! Oni od samego początku mieli się ku sobie i to Dominika wlazła
@aniagaska: No dokładnie, ja rozumiem, że sprawiło to jej przykrość, ma prawo to powiedzieć ale ciągnięcie tego, użalanie się jad sobą to już takie dziecinne jest. Tym bardziej, że ani jie byli ze sobą jakoś mega blisko, nie spali ze sobą. Ot byli ze 2 tygodnie w parze, kilka buziaków, a afera, że o matko. W poprzednich edycjach jak np. W 3 sezonie, Marcin faktycznie zdradził Natalię, to potrafiła zachować klasę