Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
Na wstępie, wiem że to wykop ale poproszę o poważne odpowiedzi.
Więc przechodzą od razu do tematu - mam stulejkę a jako że moje życie seksualne w końcu zaczęło się rozkręcać to chcę się jej jak najszybciej pozbyć tyle że nie wiem jak tego dokonać, do kogo się zgłosić.
Mam powyżej 20 lat, studiuje, parę lat temu wyfrunąłem z domu rodzinnego do większego miasta a jako że moje zdrowie jest całkiem dobre to ostatni raz u jakiegokolwiek lekarza byłem przed 18, jeszcze z rodzicami. I tu jest mój problem, zupełnie nie wiem jak zacząć, do kogo mam się zgłosić? Do jakiego lekarza iść? Bo zgaduje że jakoś muszę uzyskać skierowanie. Poprosiłbym o jakąś instrukcję krok po kroku co robić, może ktoś miał podobną sprawę.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi

#zdrowie #lekarz #medycyna #stulejka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629620f86c4acecd3174ba37
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli zmieniałeś miejsce zamieszkania to na początek musisz zmienić swojego lekarza rodzinnego, można to zrobić przez IKP. Idziesz do rodzinnego, tłumaczysz jaki jest problem a on da Ci skierowanie do urologa. Rejestrujesz się do poradni urologicznej - raczej w jakimś większym szpitalu gdzie mają oddział urologii - i tam się Tobą zajmują od A do Z ;) Alternatywa to wizyta prywatna u urologa. Ogólnie jest to zabieg "jednodniowy"
@AnonimoweMirkoWyznania masz dwie drogi, prywatna i NFZ.
Tak czy siak musisz się udać do urologa.
Przez NFZ musisz mieć skierowanie od rodzinnego.
Prywatnie wybierasz sobie jakiegoś.
Na pozbycie się stulejki też masz kilka opcji. Plastyka czesciowa, czyli tylko czesciowe nacięcie, albo obrzezanie całkowite. Pierwsza opcja sprawia że czlonek pozostaje "standardowy" ale niesie ryzyko nawrotu. Obrzezanie to utrata napletka ale gwarancja, że problem nie wróci. Jest inaczej wizualnie i trzeca przywyknąć do zmian
PrzyczajonyDaniel: u mnie to było tak:
- poszedłem na prywatną wizytę do urologa
- urolog zrobił rozeznanie i wystawił mi skierowanie do szpitala na operację
- poszedłem do szpitala (konkretnie w Białymstoku)
- zrobili mi zabieg, następnego dnia wyszedłem
- później miałem wizytę kontrolną i to tyle

ogólnie średnio mi sie zagoiło, ale penis działa więc spoko, nie jest do podziwiania tylko do sikania / ruchania. Zrób to jak najszybciej, jakość