Wpis z mikrobloga

tankuje LPG do pełna, jest w pytę


@januszerka: No jasne, że w pytę. Prowadzę statystyki tankowań w obecnym aucie i na przykład: 02.03.2022 tankowane po 2,89zł, 14.03.2022 tankowane po 3,78. No i warto wspomnieć o tankowaniu po covidowych obniżkach w maju: 1,73zł.
Przy moim zbiorniku, do którego wchodzi max 38 litrów rzadko tankowanie do pełna dobijało do 100zł, teraz poniżej 120zł płacę tylko jak wyjątkowo wcześnie zjadę na stację. Jak sobie
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: ja tankuje ostatnio ciągle po 3,35 niedaleko Wawy. A co do cen to ludzie zapomnieli że LPG do 3 złotych dobijał już w 2013-2014 roku. No ja nie mówię, że to jest tanio teraz, ale ja robie 2,5k miesiecznie i jak sobie liczyłem ile bym na benzynie spalał to mniej boli ;)
  • Odpowiedz
@januszerka: Noo to przebieg konkretny. U mnie coś bliżej 1000-1500km miesięcznie.
3,35... Może to BP przy S8 w stronę Wyszkowa? Ostatnio tamtędy jechałem i myślałem, że wyświetlacz im się zepsuł i jest po 3,85, ale potem na następnej stacji widziałem coś koło 3,40. Niestety nie jeżdżę tamtędy na co dzień i w moich rewirach wszystko w okolicy 3,70-3,80.

Rozważałem diesla jako następne auto, ale musiałby palić chyba poniżej 5 litrów średnio,
  • Odpowiedz