Wpis z mikrobloga

Ja wiedziałem że ten portal jest pełen oszołomów bez pojęcia o bożym świecie ale nigdy nie sądziłem że będę świadkiem jak banda suchoklatesów przegrywów piwniczaków będzie wmawiać innym że nie da rady podnieś takiego kaloryfera a jeden z mirków zrobi o tym post udowodniając że się jednak da XD
Ten portal to najlepsza darmowa rozrywka zaraz po patrzeniu jak gówno schnie na trawie.
#ruskimir
#kaloryfer
#modelarstwo
#grzejnik
#heheszki
#bekazwykopkow
#ukraina
#przegryw
Frygus96 - Ja wiedziałem że ten portal jest pełen oszołomów bez pojęcia o bożym świec...

źródło: comment_1654001190ALRD46ozpLOYIg38KiGc0k.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Frygus96: Żebro waży z 6kg, już kilka razy o tym pisałem, ale tak jak mówisz - mirasy w piwnicy nie wierzą w matematykę i jak nie narysujesz to nie uwierzą ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Frygus96: a najlepsze jest to, że musiał się znaleźć dopiero jeden odważny i zrobić ten test bo inaczej by nie wierzyli XD wielu wykopków ma mentalność plaskoziemca, on wie, że jest płasko i nie musi jechać na krawędź bo po co udowadniać coś co jest prawdą XDD
  • Odpowiedz
@ubranyGRUBAS: Bez kamienia z pół kilo mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a czemu mamy zakładać, że kradli 30 letnie, a nie kilku letnie, których nie zdążył kamień zawalić?
A moze znalazl w magazynie w ogole nie uzywany i se nowy wzial, a nie ludziom ze sciany? ( )
  • Odpowiedz