Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#ksiazka #wygryw #przegryw

Dzwoniłem rano do pani redaktor z wydawnictwa BOSZ. Ma dzisiaj dać znać, czy się im moja książka spodobała. I czekam z niecierpliwością. Mają ładne ilustracje, więc byłoby fajnie, choć raczej nie mam dużych nadziei.

Zawszę są inne wydawnictwa. Tylko trzeba poczekać kilka miesięcy na wyrok.
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Taka książka popularnonaukowa o wielu tematach. Żeby zainteresować młodzież światem, nauką. Trochę o mitach i potworach, trochę o kosmosie, o biologii. Pisana możliwie przystępnym, wręcz gadanym językiem. Wplatane suchary i zagadki.
Tytuły rozdziałów to pytania.
Np. "jakim cudem one tam jeszcze siedzą?".
To o ptakach na drutach. O tym, jak działa prąd itd. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymariel: a jeśli wydasz na Amazonie ode mnie rada. Lepiej zarobić 100 tysięcy sprzedając 50 tysi po 2 zł, niż 100 tysiący gdy bedzie po 10.
Kiedyś czytałem że mniejsza pisarka zarobiła fortunę na Amazonie piszac średnie nowele, ale sprzedawała je po 1$ a ludziom bardzo to podeszło, bo 1$ to dla nich nic, a wybór między tymi droższymi był tak wielki że nigdy by się nie przebiła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoNpKNSsz: Można, Amazon bardzo wspiera takich ludzi którzy chcą wydawać swoje dzieła u nich
A jak będziesz miał dość dobry odbiór na Amazonie to wtedy wydawnictwo bardziej przychylnie wyda wersję papierowa.
Prawda jest taka, że mało ludzi kupuje wersję papierowe i teraz eBooki to ponad połowa sprzedanych nakładów