Wpis z mikrobloga

Myślę żeby wreszcie użyć jakiegoś wosku na samochodzie, waham się między ADBL Wax One (tańszy i do 3 miesięcy) vs Fusso (droższy ale do 12 miesięcy) Nie wiem który będzie lepszy, wszystkie auta garażowane i myte pod domem, czasem na bezdotyku.

Kolejną sprawą jest przygotowanie auta, mam w sumie do zrobienia swoje + auta rodziców i dziadka i jako kompletny amator nie wiem jak się za to zabrać. Wielu pisze że glinkowanie jest konieczne, ale może robić ryski, inni za to sugerują że dla amatora to najlepiej zrobić chemiczną dekontaminacje i nakładać wosk.
#detailing
Issari - Myślę żeby wreszcie użyć jakiegoś wosku na samochodzie, waham się między ADB...

źródło: comment_1653994999v15d9lZsrUNy7X7PKnw2mv.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Przy okazji tym qd z sonaxa możesz sobie zabezpieczać felgi, dość długo na nich posiedzi i łatwiej się będą domywać
  • Odpowiedz
Właśnie przyszedł mi ADBL wax, nie mam póki co czasu zająć się swoim, ale maznąłem kawałek starego volvo tylko obtartego z kurzu. Nie wiem czy na zdjęciu dobrze to widać, ale na żywo z wyblakłego lakieru zrobiła się ładna czerwień. Jestem pod wrażeniem jak ładnie kolor się pogłębił.
Issari - Właśnie przyszedł mi ADBL wax, nie mam póki co czasu zająć się swoim, ale ma...

źródło: comment_1654514962FCOZksFTVDPu18dym4hNJi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz