Wpis z mikrobloga

#pwr #wit #studia
Widzę wydział postanowił reperować budżet poprawkami prac magisterskich bo sobie wymyślili, że przedłużenie dostaną tylko ci co leżeli w szpitalu. Bo student nie jest człowiekiem i nie może mieć problemów, np. psychicznych, albo nie mogą się zdarzyć inne sytuacje zewnętrzne. Studenci mają #!$%@?ć profesorkom w robieni prac z tematów z których w ogóle nie byli edukowani, bądź byli edukowani w stopniu znikomym, a udział promotorów często sprowadza się jedynie do przeszkadzania. Jakość prac poleci w dół jeszcze bardziej, bo ci co mają szansę zdążyć, ale chcieli więcej czasu by zrobić to dobrze, to teraz wciskają między projekty, a kolokwia pisanie czegokolwiek byleby napisać.

Ehhh, tak mnie psychicznie załatwili tymi 5 latami, że nie wiem czy nawet na przedłużony termin bym wyrobił, nie mogę patrzeć ani na mój temat, ani na promotora. Chyba trzeba będzie portfel otworzyć....
  • 4
@TrocheSmieszne: Ale PWr jest #!$%@?ęte i jeszcze wpada problem zmiany JSOS na USOS, więc część wydziałów w ogóle nie ma obrony w późniejszym terminie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poprawa magisterki też kosztuje 1200zł. Nikt nic nie musi robić, nie ma żadnych kursów czy zajęć, ale 1200zł można przytulić. Inżynier 800zł.