Wpis z mikrobloga

@Joanpav: sporo miał pretensji ale nie miał żalu chyba. On się czasami triche jak przywódca kultu zachowuje. Najbardziej mnie zaskoczyło to jak próbował manipulować Grześkiem, wskazując ze przyczyni się do załamania Oliwki na pandorze. Podkreslil to wielokrotnie, jakby sobie to wszystko ustalili i zaplanowali.
  • Odpowiedz
Nie oddał randki, tylko poddał się walkowerem, bo wiedział ze nawet nie mógłby skorzystać bez dramy roku z tej randki, bo nie był wtedy w parze ze Żmiją
  • Odpowiedz
@Joanpav: Jak widać oczekiwał wdzięczności ale siedział cicho omg jak ja nie lubię takich cichych chvjków, wolę głośnych skvrwysynów, ci cisi są najgorsi! Normalnie narcyz ukryty :/
  • Odpowiedz
@Joanpav: oj też na to zwróciłam uwagę... Bardzo słaby tekst
@Opportunist: też mnie bardzo drażni tego typu zachowanie... Zrobiłeś coś dla kogoś to zrobiłeś, a jak miałeś w tym interes, to trzeba było od razu mówić jasno a nie zgrywać ze z dobrego serduszka robisz z czystymi intencjami
  • Odpowiedz
@Komarczyk: On taki był od pierwszego odcinka i ja od początku widziałam tę jego maskę, ale dałam się zakrzyczeć tutaj, że on jest taki w porzo i prawilny no i zagrał na współczuciu a ja jestem empatyczną osobą, dlatego żal mi go było bo Żmija go jedzie a teraz widzę, że on na to pozwalał bo chciał aby się nad nim litować, opowiadał o tym, że nie ma z rodziną kontaktu,
  • Odpowiedz
@Opportunist: ja bym go aż tak ostro nie oceniała, bo myślę że za mało sytuacji i za mało "znamy" go żeby tak aż wchodzić w jakieś oceny czemu nie ma kontaktu z rodziną, albo że z premedytacją pozwalał zmijce na jechanie po sobie dla współczucia. Ja bym raczej była za tym, że jest kompleksowa osoba z zarówno pozytywnymi i negatywnymi cechami, i jak wczoraj pokazał się że złej strony, to nie
  • Odpowiedz
@Komarczyk: Oceniam na podstawie tego co widziałam ¯_(ツ)_/¯ tak nam się ładnie zaprezentował przed milionem słuchaczy xD

Hehe spoko ja lecę za chwilę do pracy i też nie bardzo mogę rozwinąć temat, ale może kiedyś o tym pogadamy ^^
  • Odpowiedz