Wpis z mikrobloga

Chciałabym coś dodać od siebie odnośnie odpadnięcia J&E. Faktem jest, że brakło w tym trochę klasy. Pięknie by było, gdyby odeszli z wielkimi uśmiechami na twarzach mówiąc, że znaleźli w HP miłość i nic innego się nie liczy. Tak by wszyscy chcieli i to byłby piękny i pożądany obrazek. Tak się do końca nie stało. Widzę, że duża część osób jest zawiedzona postawą Jay'a. Niektórzy wręcz po tym jednym odcinku zmienili o nim zdanie o 180 stopni. Ja tego chłopaka niezmiennie lubię i szanuję za całokształt. I za to co w HP i za to co jest po. Uważam, że jego reakcja to był pewien szok. Był w HP od samego początku, poznał wszystkich uczestników, dobrze ze wszystkimi żył, był proszony o radę, traktowany jak hotelowy mędrzec, był człowiekiem godnym zaufania z bardzo silną relacją już w zasadzie miłosną. Nawet cofając się do odcinka wcześniejszego sam Kasper mówił, co mnie trochę zszokowało, że on sam siebie by typował do odpadnięcia a J&E nie. Wiktoria mówiła, że oni są poza kategorią, oni są w finale. Kasper mówił Jay'owi, że on ma taki wpływ na grupę, że jak on jest smutny, to się to grupie udziela. Łatwo było uwierzyć, że ludzie za tobą stoją murem. I nadszedł szok. Do tego Jay zaprezentował taką niepolską mentalność zwycięzcy i sportowca- czuję się mocny, wygram. I ośmielił się takie rzeczy mówić na głos. Tam wszyscy mówiący: "ja tu tylko po przygodę, ja absolutnie nie chcę ani złotówki, nie chcę być w finale, innym się to należy, ale nie mi"- nie mówią prawdy. Myślę, że po pierwszym szoku, przyszła refleksja. Nie wiem czy coś dzisiaj nagrają (na pewno będzie Live na IG Player'a) czy się odniosą do całej sytuacji. Na pewno w tamtym momencie było poczucie krzywdy i zawodu, które przemówiło w gorzkich niepotrzebnych słowach. I ja potrafię to zrozumieć. #hotelparadise
  • 29
@Joanna_Maria_W: większość ogląda program dla rozrywki ,skończy się sezon i Ci ludzie kompletnie mnie nie będą interesować . Każdy subiektywnie może odebrać dane zachowanie . W prawdziwym życiu , takie słabe zachowania też robią rysę na relacji z daną osobą,ale jesteśmy w stanie więcej zrozumieć ,bo mamy więź z danymi ludźmi . Ale sorry ,to program w TV . Tak to działa ,raz ,,kochasz” raz ,, nienawidzisz „ i to jest
@LlalalaAnia: Dlatego się wypowiedziałam, bo ciągle mam nadzieję, że i na Wykopie obowiązuje wolność słowa. Bo czasami niektórzy tu uważają, że mają totalny monopol na rację a jak ktoś napisze coś nie po ich myśli, to się trzeba na tą osobę rzucić. Sami tu są analitycy, psychologowie, psychiatrzy, jak to w Polsce - eksperci od wszystkiego. Na odbiór danego człowieka wpływ mają nasze sympatie i antypatie. Jak ktoś kogoś nie lubi,
@Komarczyk: No chyba inna oglądałeś bo to Depp oskarżył Amber o to, że kłamie, więc ona musiała udowodnić, że ją bił i to zrobiła, ma zdjęcia siniaków na twarzy i ramionach, jego sms’y gdzie się tym chwali, nagrania głosowe itd a jakie on ma dowody, że ona go biła?
@Opportunist: on ja oskarżył o zniesławienie. Ona oskarżyła go o hardkorowe bicie z użyciem butelek, przeciąganie po szkle, gwałt i co tam jeszcze sobie uroila. To są naprawdę grube rzeczy, nie chodzi o spoliczkowanie czy popchnięcie... A co przedstawiłaz dowodów? Parę zdjęć siniaków, tak delikatnych, że mogły być makijażem, do czego sama się prawie przyznała, mówiąc że stosowała 'bruise kit', a do tego podała kolejność że najpierw daje podkład, potem korektor,
@Komarczyk: Color correction? Pierwsze słyszę, używam podkładu a raczej kremu BB koloryzującego i pudru, ale jak miała siniaki to musiała używać czegoś bardziej kryjącego, jej makijażystka zeznała, że Amber miała siniaki, które jej zakrywała makijażem.
@Opportunist: no to chyba nie oglądałaś za wiele, bo głośno o tym było. Powiedziała dosłownie "bruise kit" i zaczęła się potem poprawiać że chodziło o te korektoey wlasnie. A specjaliści od mejkapu wypowiadali się że jest coś takiego co się doslownie nazywa "bruise kit" i stosuje się to właśnie w charakteryzacji u aktorów do robienia siniaków.
Chodzi też o to, że nawet jak to były takie kolorowe korektory, to dajesz je
@Komarczyk: Raczej do zakrywania siniaków. Miałam kiedyś taki podkład, który mi zakrył tatuaż. Źle to interpretujecie jak już "bruise kit" to zestaw do zakrywania siniaków a nie do tworzenia siniaków XD

Depp się przyznał, że sam sobie ten opuszek obciął aby móc zakrwawionym palcem pisać po lustrze i są zdjęcia jako dowód jego zakrwawionych sloganów. Amber pomagała mu szukać tego opuszka - to jest na nagraniu głosowym, które było puszczone w