Wpis z mikrobloga

Jako goscie na weseleu, w podziekowaniu od pary mlodej co wolelibyscie dostac?


#wesele #slub #pytanie

Podziekowanie dla gosci

  • wódka + ciastko 63.4% (123)
  • gadżety (otwieracze do piwa, magnesy itp.) 11.3% (22)
  • inne spożywcze: krowki, mini miody, mini nalewki 22.7% (44)
  • Inne - komentarz 2.6% (5)

Oddanych głosów: 194

  • 19
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: na weselu kumpla był taki polaroid co se każdy mógł zdjęcia pstryknąć, a na odchodne standardowo były placki i wódka
jedzonko w sam raz (wódeczka dalej czeka na jakąś fajną okazję do obalenia), polaroid niekoniecznie bo zrobiliśmy sobie z różową ze dwa zdjęcia (w tym jedno z wspólnym kolegą moim i pana młodego) to ja wyglądałem standardowo źle jak na większości zdjęć, różowa jakby miała trzycyfrową wagę i ze
  • Odpowiedz
@cynamonowazaslona: @Pangia: te polaroidy wychodza po ponad 5zł za jedno zdjecie (instax mini wynajem + wkłady z allegro). W tej cenie wole dac gosciom dobre ciasto (ktore teraz wychodzi po 40zl za kilo XD). Bedziemy mieli fotobudke w cenie na sali, to tez argument by nie brac polaroidów. Za to wzielam je na panienski :D
  • Odpowiedz
@wierzacykatolik: bimberek musi byc! Ale w beczce na weselu, na wynos tylko wodke dajemy. Wlasiciwe bedziemy mieli sliwowice prawdziwa bo mam Łącką krew w zylach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale posprawdzam zaraz ceny butelek bo taką setke śliwowicy fajnie by bylo dorzucic do podziekowania, dzieki!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: siostra na wesela każdemu przy stoliku kładła probówkę , herbatą. Może 10 osób na 140 je wzięło :) a kilku próbowało to palić nawet xd pomysł dobry a herbatę ta pije do dziś xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: powinna być zasada jak jest bomberek to nie dotykasz wódki go potem średnio się kończy jak faceci popija i wpadają na pomysł to tera dawaj binberek cykniemy
  • Odpowiedz
bedziemy mieli sliwowice prawdziwa bo mam Łącką krew w zylach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jatylkozapytac: i to ma sens. Flacha i ciasto to najlepsze wyjscie. Breloczki, koszulki, pamiątki i inne akcesoria odpustowe to tylko "xD" mozna skomentowac. Natomiast co do tych mini miodow, nalewek itp to dla mnie jest ciekawy temat - ale pod pewnym warunkiem: jak sie ma cos szczegolnego do zaoferowania. Nie wiem sensownie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: ja rozdawałem wódkę, bo nie znam się na nalewkach. Ale jakbym się znał, to jeszcze był taki czas, że mi się chciało i na pewno bym im zrobił takie zestawiki.
Ten polaroid też brzmi fajnie.
  • Odpowiedz