Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tak się zastanawiam na fali tej całej serii rozrywkowej "teorii spiskowych" czy autor kiedykolwiek podał źródło swoich rewelacji z deep webu? Bo często jak już to posiłkuje się stronami z clearnetu, które na pierwszy rzut oka widać jakich zrzeszają ludzi, kto tam pisze i jakiej jakości artykuły. A z kolei nie kojarzę, żeby dawał linki czy informował o forach dyskusyjnych z DW, po którym tak podobno dobrze się porusza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#ator #wideoprezentacje #teoriespiskowe
  • 3
  • Odpowiedz
@gwizdze_na_wszystko: Jak jeszcze kilka lat temu włączałem go do snu i właśnie były te teorie spiskowe, to z czasem robimy się coraz bardziej absurdalne i doszedłem do wniosku, że sam je wymyśla XDD

I jeszcze odcinek trwa 40 minut, a połowa z tego to mówienie: "To, że o tym mówię, to nie znaczy, że w to wierzę" albo "To, że coś jest logiczne, to nie znaczy, że tak mogło być. No
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mikstolar: Najbardziej mnie zadziwia jak jest załóżmy takie Q&A z teoriami i jak pytanie jest źle sformułowane, nie wg klucza albo takie że trzeba zgłębić temat to często gęsto jest zasłona w postaci "To jest zasadniczo pytanie czy w jakąś teorię wierzę czy nie" i tyle w temacie. Czyli bywa że czasem nawet 1/4 odcinka xd
  • Odpowiedz