Wpis z mikrobloga

#uszateoscary
Dobrze widzicie, to wróciło!
Wielu z Was czekało na nową edycję, bo działo się sporo w uniwersum ostatnimi czasy, były piękne fafluny i wreszcie to się wydarzy.

Po raz trzeci wybierzemy najlepszy film Tigera Bonzo - już w lipcu poznamy 100 największych gniotów Mateusza według Wykopu.
Zanim jednak to się stanie czeka nas ponad 30 ankiet tutaj na portalu, a wpływ na końcowy wynik będą mieli też moi widzowie z kanału GNIOTbaza.

Wielu z Was ogląda Tigera krótko, niektórzy przybyli do nas po dramie o córkę, inni mieli dość uniwersum Kononowicza, dlatego przydałyby się wyjaśnienia, o co chodzi. Cały plebiscyt polega na serii głosowań, gdzie ja proponuję Wam filmy, opisuję dlaczego są one wybitne i Wy wybieracie jeden najlepszy w Waszej ocenie. Składa się on z trzech etapów, których długość zależy od tego, ile dobrych filmów ostatnio nagrała nasza gwiazda jutju. Na dedykowanym tagu #uszateoscary (zachęcam do obserwacji) możecie zobaczyć, jak wyglądało to wcześniej.

Już 1 czerwca wrzucę na tag Bonzo pierwszą ankietę i poinformuję Was głębiej tego typu jak zostanie to zorganizowane w tym roku.

W oczekiwaniu na już 3. edycję Topu Wszech Czasów zapraszam do obejrzenia filmu, który uznaliście najlepszym w 2020 i 2021 roku, co potwierdza że inicjatywa jest fajna, a wyniki jak najbardziej wiarygodne. A czy wygra w tym roku? Nie wiem, nie wiem, nic nie wiem, bo to od Was w zależności.
#bonzo
RobertWolak - #uszateoscary
Dobrze widzicie, to wróciło!
Wielu z Was czekało na now...
  • 15