Wpis z mikrobloga

Eh.. chciałem pograć w #diablo immortal, jak wyjdzie. Przewczoraj wchodzę w google play czy może można już ściągnąć - nie można :) ale jestem tam "Zapisany" że mi się zainstaluje jakby co.

Wczoraj wchodzę a tu "twoje urządzenie nie jest kompatybilne z tą wersją" telefon ma niecały rok.. i nie był jakimś totalnym ziemniakiem #xiaomi redmi note 10 pro here. Także tego "do you guys not have phones?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zalesie
Cinex - Eh.. chciałem pograć w #diablo immortal, jak wyjdzie. Przewczoraj wchodzę w g...

źródło: comment_1653897471rzWFU0XWn3VbacPCO4PhR0.jpg

Pobierz
  • 22
@ChochlikLucek: jakieś tam mają wymagania sprzętowe nawet co do telefonów, tyle że mój się w 100% powinien łapać. Chyba że to jakieś dziwne roszady w Google Play wprowadzające w błąd tuż przed premierą; a w czwartek wszystko zacznie elegancko dzialać; zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cinex: Redmi Note 10 Pro ma SoC z przeciętnym GPU, Adreno 618. Ten model GPU ma z +-3lata. Więc możliwe, że sobie nie pograsz na telefonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@juldzi: Na applikacji sklepu play nie mogę w ogóle wyszukać gry. Więc w przeglądarce (na telefonie) wyszukałem google play diablo immortal, wchodząc na stronę pokazuje mi że moje urządzenie nie jest kompatybilne.
@Cinex: skontaktował się ze mna gosc z blizzard supportu na reddicie, przekazał niby info dalej do "Immortal team" ale narazie bez rozwiązania problemu, gra wyszła a ja dalej nie mogę grać, duzo osob ma podobny problem
@HachiRoku: thx, wlasnie widzialem jakies info na reddicie o tym samym, że Redmi Note 10 pro wcale sie tak nie nazywa w jakiejś tam dev nomenkalturze google playa, i dlatego to w ogole nie jest wziete pod uwagę w liscie kompatybilnych telefonów

mam nadzieję, że za klika dni zacznie hulać, ale trochę szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo o ile nie jest jakos na maxa zbugowane w