Wpis z mikrobloga

@Sylwester_Zwalon: Podłączam się do tematu. Jeśli jeździsz wokół komina to nic nie przeszkadza. Ale jak wjedziesz na trasę szybkiego ruchu przy > 130 pęd powietrza zacznie po prostu cię zrzucać. Jak masz nawet niedużą szybkę, to powyżej tej prędkości jest komfortowo, a ponadto możesz się lekko położyć na baku i nic nie czujesz wtedy.
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: XT660x z dołożoną szybą, przy moich 190cm wzrostu jazda po autostradzie czy S-ce to dramat na dłuższą metę. Opór powietrza jest ogromny i trzeba wkładać na prawdę dużo wysiłku, żeby pewnie trzymać motocykl. 140km/h jest nie do wytrzymania dłużej niż kilka minut. Z kolei kumpel na mt07 nie narzeka przy 160 na opór powietrza przy jego wzroście 175cm.
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon:

Jazda Transalpem 650 na autostradzie pomimo wysokiej szyby to jest patologia juz przy predkosci 110, zero przyjemności, ciągnie się ta droga jak flaki z olejem i #!$%@? bierze, autostrada tylko na szybki dojazd/powrót do miejsca docelowego/domu
  • Odpowiedz
@George_Liquor: mam road assistance, ubezpieczenie na życie, podstawowy zestaw narzędzi. Jak opona jebnie i zalatasz to i tak trzeba jechać na warsztat i wymienić na nową. Dlatego mam ubezpieczenie, przyjedzie ziomek i mnie zawiezie do warsztatu albo wymieni na miejscu.
Nic szczególnego nie biorę ze sobą.
Powerbank, smar do łańcucha, przeciwdeszczowe ubranie jak będzie ulewą i ubrania.
  • Odpowiedz