Wpis z mikrobloga

@Bubsy3D: a potem wyszła v3, za którą można było kupić całkiem niezły, używany samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Trauma_Teddy: jak wyszedł w Polsce, to kosztował 1500 zł. Cytat z artykułu:

W Polsce, gdzie trzeba było na nią poczekać do początku 2005 roku, cena wynosiła ok. 1500 zł. Mowa o czasach, w > których płaca minimalna wynosiła 849 zł.
  • Odpowiedz
słuchawki były zrobione z gówna i były ciche + delikatne.


@FoxX21: Wat?

Słuchawki w sl45i to były chyba z atomu, bo #!$%@?ły jak mało co.

@Bubsy3D
Miałem ten telefon za gówniarza od dziadka fanatyka nowego sprzętu, w ogóle tego Siemensa nie doceniałem i myślałem że to gówno, bo chciałem za wszelką cenę kolorowy wyświetlacz. XD
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: Mam pełny komplet a sam telefon działa bez zarzutu. Jedynie baterię wymieniłem bo ta oryginalna spuchła. Minusem było to, że granie w gry strasznie drenowało baterię i trzeba było nosić ze sobą ładowarkę.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: co doprawdy należy SL45i przyznać palmę pierwszeństwa jako model z MP3 który wyszedł na początku 2001r, ale pamiętam jak się zaczęły pokazywać u ludzi z rok-dwa później kiedy ja miałem 5510 - patrzyłem trochę z politowaniem na brak radia, klawiatury QWERTY czy łączenie się po porcie szeregowym zamiast superszybkim USB. Ale po cichu zazdrościłem możliwości rozbudowania pamięci, przy czym porównując telefony często zwracano uwagę na małą pojemność - standardowo do
  • Odpowiedz
  • 0
@Bubsy3D ja jeszcze długo przed era Androidów bujalem się z Moto A920. To był wypas, co na tym szło odpalić... Kiedyś Motorola to była potęga telefonów, później zostali daleko w tyle. Teraz dalej z Motek korzystam, proste i działające telefony za normalną cenę.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: Kiedyś przynajmniej każdy telefon był inny. Jak ktoś wyciągał coś nowego z kieszeni, to nie raz wyglądało to jak kawałek jakiejś kosmicznej technologii #!$%@? ze statku obcych.
Dziś już wszystkie wyglądają praktycznie identycznie i pewnie niewiele już w tej kwestii się zmieni.
  • Odpowiedz