Wpis z mikrobloga

Cześć wam,
Czy jest ktoś z was właścicielem roweru elektrycznego? Prosiłbym o jakąś opinię, gdzie kupiliście i w jakiej cenie. Przymierzam się do zakupu, lecz nie mogę znaleźć na żadnym forum jakichś opinii na ten temat. Jedyne wyniki to blogi, które opisują techniczne parametry, lecz chciałbym usłyszeć parę zdań od właściciela takiego sprzętu. Na razie sprawdzałem te z decathlonu, lecz mają one słabe lub brak opinii. Miłego wieczoru

#kolarstwo #rower
  • 11
@ThePaueu: Żona rok temu kupiła riverside 500e i jest zadowolona. Jeśli zależy Ci na turystycznej jeździe i nie robisz wycieczek więcej niż 90km za jednym rzutem to bardzo fajna opcja.
@ThePaueu: 180cm i wzięła L, jest ok. Wypożyczyliśmy M ale wydała nam się za mała. Nie instalowalismy jeszcze niczego, byl plan na ten rok ale pojawiło się dziecko;) ogólnie na decatlhon rent możesz sobie na dzień wypożyczyć i pojeździć żeby zobaczyć czy Ci leży rower
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ThePaueu: ojciec różowej ściąga z NL. Na start weź batafusa. Różowa już kilka lat śmiga i jest zadowolona. Potem, jak się przekonasz, to droższe.marki/modele dobierzesz. Dobra opcja to np. bateria w ramie, a nie w bagażniku nad tylnym kołem.
@ThePaueu:
Jak pracowałem w Holandii to jeździłem na agencyjnej, elektrycznej Cortinie E-U1 z silnikiem z przodu, jak zmieniłem pracę to kupiłem sobie za 80 EUR klasyczną, używaną Gazelle z '99 roku i... jeździ mi się na niej lepiej.
Tzn. do dojazdów do i z pracy po kilkanaście km to nawet ok bo mimo wszystko prawie nie używa się siły jak bateria trzyma, a to ważne jak się jest cały dzień na