Wpis z mikrobloga

Przewidywania na czerwiec. Przez kilka godzin nie mogłem stworzyć żadnej spójnej analizy, wiec oparłem się na tym co już się wydarzyło równo rok temu.
Wydarzenia na SPX i na BTC trochę się od siebie różnią:
- wzrosty na btc następowały po osiągnięciu nowego szczytu na spx
- teraz jestesmy jedynie po odreagowaniu spadków, ale w tym tygodniu SPX powinna wybić górą formację kanału w jakim się znalazła i to sądze może być pozytywny impuls do dojscia pod ~32k
- dojście pod 32k (lub do innego lokalnego szczytu) umożliwi określenie formacji w jakiej się znajdujemy (kanał spadkowy po prawej na żółto w zalaczniku)
- następnie bedzie można założyć zakres przypuszczalnego ruchu spadkowego BTC przed jego wyjściem z formacji (zakładam wzrosty)

Sprawdzenie założeń z innego źródła:
- Na opcjach obstawiane są dwa przedziały na przyszły tydzien 26-27k i popularniejsze 31-32k

#kryptowaluty #bitcoin
Pobierz Fangu - Przewidywania na czerwiec. Przez kilka godzin nie mogłem stworzyć żadnej spój...
źródło: comment_1653813765u24vXtgxc5k3IqCAHAYODF.jpg
  • 9
@hcbadixhc: zgadza się, tak się zachowuje cena na rynku. To co opisuje to próba określenia ram czasowych dla konkretnego ruchu. Gdy przewidujemy ruch wzrostowy to od razu możemy przyjąć ruch korekcyjny, wedle przyjętych założeń.
@Fangu: teraz oczekiwanie na spadki pod zakup longa na ETH na malej dzwigni na kilka dni. Ustawie zlecenie buy gdzies ponizej 1800 i widzimy sie za tydzien( ͡ ͜ʖ ͡)