Wpis z mikrobloga

Mirki co polecicie z IEM? Mialem kupic Jabra Elite 7 Pro za neutralny profil i dobry mikrofon. Znajomy mówi, ze zbiera glosy z otoczenia jak jest na callu. Poniewaz mam Fiio BTR5 to pomyslalem o czyms audiofilskim, niekoniecznie po Bluetooth i mikrofonem (BTR5 mi to nadrobi). Ale zebym mial radosc ze sluchania. Z normalnych to mam Philips x2hr oraz Bayerdybamic dt 990 pro. Na codzien 8 tak uzywam inear na kablu po telefonie samsung. Cos do 800 zl. Rozwazalem Fiio FD3 Pro i Fiio FH3 ze wskazaniem na to pierwsze.

#audio #sluchawki #rada
  • 20
  • Odpowiedz
@AlekGames: Nie jesteście szczególnie pomocni. Ja tymczasem zawężyłem wybór do:

Fiio FD3 Pro, TinHifi P1 Max oraz Moondrop Aria przy czym FD3 cenię za markę, P1 Max za profil dźwięku i planarny sterownik, a Arię za stosunek jakości do ceny.

#audiofile
  • Odpowiedz
@AlekGames: sam myślalem o FD, wszystkie recenzje ma pozytywne. Aria może być za ostra. Jeśli chcesz neutralny profil to zobac Heart Mirror. To chyba perfekcyjne słuchawki pod tym względem a do tego cena niepasująca, bo są za tanie jak na jakość dźwięku
  • Odpowiedz
@AlekGames: e tam KZ nie są takie super. Jeśli chcesz coś rozrywkowego a zarazem ładnego to zobacz Whizzer Kylin HE01 w kolorze złoto białym. Albo czarne HE01B
  • Odpowiedz
@vulcanitu: @Nemesh: no lepiej teraz wydać raz a porządnie, niż później dokupować jeszcze 2 pary z niżej półki (przerabiałem to z pół otwartymi na uszy - najpierw superlux, potem philips, do tego sony x 2 i dt, a mogłem mieć za to wszystko jedne planarne np. HiFiMan Sundara + zostało by na wzmacniacz lampowy lub mocniejszy DAC Bluetooth)

A co powiecie na KZ x Crinacle CRN? Podobno rewelka. Mogę mieć
  • Odpowiedz
@AlekGames: KZ sobie odpuść. Oni wydają co chwilę coś a potem okazuje się odgrzewanie kotleta. Jeśli masz więcej kasy to zobacz coś od Dunu. Kropka.audio ma kilka fajnych recenzji.
  • Odpowiedz
@AlekGames: akurat nie chodzi mi konkretnie o ten model, ale mają kilka perełek. To naprawdę jest top marka.
Możesz też zalożyć konto na mp3store, tam na bazarku można niezłe rarytasy wyrwać.
  • Odpowiedz
@Nemesh: a jeszcze jedna rzecz, mam kupon w euro na 200 zł i mógłbym mieć Samsung Buds 2 już za 250 zł. Może lepiej Budsy? Profil mają bardzo dobry (chociaż Buds+ jeszcze lepszy), tak samo mikrofon, a do tego ANC. Czy IEM brzmią znacznie lepiej? Nie mówię od hybrydach, ale konkretnie o tych IEM gdzie jest jeden dynamiczny np. Moondrop Kato. Zaczynam podejrzewać, że na dużą część ceny IEM składają się
  • Odpowiedz
@AlekGames: powiem Ci szczerze. Nie mam zaufania do bezprzewodowych. Jeszcze raczej nie mają podjazdu do IEMów. Przypomniałem sobie. Masz więcej kasy to zobacz Final Audio E4000, albo może jakąś używkę E5000. Kosmiczna jakość dźwięku, szczególnie piątki
  • Odpowiedz