Wpis z mikrobloga

@Nester86: tak, oglądałem wczoraj jego walkę. Wyszedł na bardzo dużej presji, ciągle agresywnie szedł do przodu i robił uniki jak Mike Tyson :D
tak całkiem serio to na prawdę dobry head movement, garda wysoko, dużo ciosów na korpus. Pod koniec pierwszej rundy prawym sierpem naruszył Kolumbijczyka i doprowadził do liczenia. W drugiej rundzie kontynuował to samo i skończył go na jakąś minutę do końca drugiej rundy. Na pewno ciekawy zawodnik który
@kubaadamek: rozmawiałem z nim dzisiaj po obejrzeniu skrótów bo pełnej nie mogę znaleźć. Mówi że nawet się nie zmęczył. Też bym chciał zobaczyć go powyżej 6 rundy. Bo u nas każdy wygląda super do 3 rundy. No i czekamy na jakiegoś przeciwnika. Bo ten mimo rekordu to na skrótach nie było widać żeby coś pokazał.

Jak myślisz czysto obiektywnie. Jest to dobry prospekt na Europę? Ja nie jestem obeiktywny.
@Nester86: Mocna kategoria wagowa, nie będzie łatwo zaistnieć. Póki co jest wielką niewiadomą bo ma kilka walk z obiektywnie mówiąc miernymi przeciwnikami. Jak będzie dobrze budowany to może za jakiś czas jakiś półpasek europejski zdobyć, szczególnie że boksem rządzą układy i tylko układy. Musi jak najwięcej walczyć z co raz to lepszymi przeciwnikami a może coś z niego będzie. Za szybko jest jeszcze żeby mówić czy coś zdobędzie, czego oczywiście mu
@kubaadamek: dzięki za odpowiedź mam 100% takie samo zdanie i chciałem się upewnić. Zadaje dużo ciosów, trafia celnie, dobra obrona jak na polskie podwórko. Trzeba czekać na lepszego przeciwnika. A to powoli idzie bo tak jak mówisz układy. Gia też sępi trochę kasy na lepszych gości ale nie ma co się dziwić bo sytuacja w polskimi boksie jest jaka jest.
@kubaadamek: a jeszcze się spytam bo nie znam polskiego rynku praktycznie wcale. Kto w jego kategorii wagowej jest najlepszy? Jakiś 3 byś mi powiedział, nie chce sprawdzać w boxreca interesuje mnie twoje zdanie
@Nester86: bez patrzenia w żadne rankingi na myśl przychodzi mi tylko Wierzbicki bo nie grzeją mnie specjalnie te kategorie wagowe. Wystarczy te parę kilo w górę czy w dół i jesteś w innej kategorii wagowej a jak wiadomo im jesteś starszy to inaczej ta waga leci więc możliwe że za kilka lat wyląduje ze dwie kategorie wyżej.
Jak zobaczysz w boxreca, co i ja przed chwilą zrobiłem, to przed nim są