Wpis z mikrobloga

Siema mircy, jakie słuchawki i dac byście polecili do około 1000 zł? W tym momencie mam hyper x cloud 2 od kilku lat i jestem zadowolony ale ze juz mi się rozwalają to chciałbym je wymienić na coś z wyższej półki. Szukam słuchawek głównie do gier, trochę filmów i muzyki. Poszperałem w necie i dużo osób poleca beyerdynamics, czy dt770 pro byłyby dla mnie ok? Minus taki ze musiałbym do nich dokupić mikrofon.
#sluchawki #gry #film #muzyka #komputery #audio
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariando: może Audio-Technica? Audio-Technica ATH-PDG1 względnie tani model, ale ma bardzo dobre recenzje. Ja do gier i filmów po kablu używam osobiście ISK 9999 jeśli mogę sobie pozwolić na otwarty model. Po Bluetooth uzywam Soundcore q30 lub Audio-Technic a ATH ANC 900BT. Oba sobie chwalę .
  • Odpowiedz
@Mariando razem do 1k czy osobno? Ja przesiadłem się z steelseries artics 3 BT na otwarte słuchawki akg 702 plus fiio 5 pro i jest ok uszy się nie męczą bo to otwarta konstrukcja i dźwięk jest w sumie lepszy może to nie jest wow ale więcej szczegółów słyszę
  • Odpowiedz
  • 0
@ThomasTrip ciekawe słuchawki ale raczej wolałbym zamknięte, model pg1 wygląda całkiem ok. Dt770 raczej w wersji 80 ale szczerze mówiąc nie znam się na tym i opieram się tylko na opiniach z internetu.

@vulcanitu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@DurzyHarakter30 1k razem. Jak wyżej, raczej wolałbym słuchawki zamknięte

@JDRK87 @slavoy czym się różni wersja
  • Odpowiedz