Wpis z mikrobloga

Miałem okazje popatrzeć na piątek GP Monako :) W sumie fajnie się ogląda, dźwięk bolidów na prawdę spoko - jak jadą to cała trybuna się trzęsie, fajne dupeczki w bikini na jachtach, ale ku mojemu zdziwieniu Porsche Cup robi chyba lesze wrażenie niż F1 xD dźwięk tych aut to coś pięknego!

Widziałem jak Ryszardo w bandę wjechał, fajna reakcja publiczności jak powiedział ze wszystko Ok!

Upał jak ch, ale organizacja mega i woda czy piwko bardzo ładnie dostępne, zero kolejek do wejścia/wyjścia. Ale tłok straszny i poruszanie się po mieście to jednak udręka ale na pewno wrócę tu na cały weekend bo atmosfera mega :)

#f1
Ciapss - Miałem okazje popatrzeć na piątek GP Monako :) W sumie fajnie się ogląda, dź...

źródło: comment_1653669722tJyYE8xG6xwOJfIWhOgued.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Ciapss:

ale ku mojemu zdziwieniu Porsche Cup robi chyba lesze wrażenie niż F1 xD dźwięk tych aut to coś pięknego!


No raczej to wcale nie dziwi, biorąc pod uwagę obecne, wykastrowane silniki V6. Gdyby były nadal V10 kręcone do 19 tys. obrotów to przy przejeździe od dźwięku spadłyby nie tylko czapki, ale i buty.

https://www.youtube.com/watch?v=DOEckpSG1YM

Dziękuję za uwagę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Capri-Sonne: Ale to V10,V8,V12 i ogólnie porządnie silniki musiały robić #!$%@?. Monaco malutkie to wszędzie było słychać jak to się roznosi, pewnie sie budynki trzęsły. Ciary na samą myśl
  • Odpowiedz
  • 4
@Raa_V: Piątek 120€, nie wiem ile cały weekend czy inne dni bo nie były dostępne. Tzn były ale po 2.5 czy 9 tys euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@Raa_V: Tylko na weekend, przez chwile myślałem z kumplem ze w sumie miałoby sens tutaj mieszkać ale to miasto się chyba średnio nadaje do normalnego życia No i cent nieruchomości sa nienormalne xD miejsce w garażu było za 300 tys €
  • Odpowiedz
  • 1
@Ciapss byłem na wyścigu na Węgrzech za czasów v8, zatyczki były do biletów gratis, a jak auta były po drugiej stronie toru to już miałem takie WTF, co tak głośno ;)
  • Odpowiedz