Wpis z mikrobloga

Po ostatnim odcinku przestałem w końcu porównywać STW do #std Uffff!

Jest dobrze i teraz można to powiedzieć bez wątpliwości.

Trochę Uhura jest z #std , no ale świeży Harry Kim o wiele lepszy nie był, chociaż Janeway krótko go trzymała.

Teraz tak sobie porównuję do początków ENT, który na początku był bardzo dobrą serią, chociaż motyw Xindi był początkiem końca.

Wiara przywrócona.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#startrek
  • 3
@TiempoSanto: Ostatni odcinek faktycznie całkiem fajny. 3 był lipny i miałem wątpliwości czy polubię konwencję jednej przygody na odcinek. Pierwsze sezony #std i ostatni #stp polubiłem właśnie za to, że historia była głębsza i trochę bardziej wciągająca.

Póki co jednak kłuje w oczy plot armor postaci. Mam nadzieję, że nie będą co odcinek 'o włos od śmierci' bo zrobi się nudno.
@TiempoSanto: W pełni się zgadzam choć oglądałem tylko 2 odc z STW. Mi Kim tylko trochę przeszkadzał. Nie było tragedii.

@Hektorrr: Szanuje każde zdanie, ale tych słów o std i stp nie rozumiem ¯\_(ツ)_/¯ Zawsze się dziwie, że ludziom, którzy oglądali stare startreki to może się podobać (a oglądałem prawie wszystkie odcinki jednego i drugiego, aby móc się wypowiedzieć w pełni). Ja tam głębszej i wciągającej historii nie widziałem. Za