Wpis z mikrobloga

Nostalgia wieczorową porą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muszę przyznać, że wciąż bawi tak jak dawniej gdy za gówniaka grałem na PSOne.
No i menu jest absolutnym majstersztykiem po dziś dzień.

Informacyjnie - jest to już abandonware, więc można legalnie pobrać chociażby stąd.
Dodatkowo patch dostosowujący grę do dzisiejszych rozdzielczości można pobrać tutaj.

Dobrej zabawy!
Ja wracam kręcić czasy na Finlandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #gry #staregry #colinmcrae
rzezol - Nostalgia wieczorową porą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muszę przyznać, że wciąż bawi tak j...

źródło: comment_1653608439xtab9vQHzIqZARsUhhCNPr.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzezol: na pierwszym playu było demko z chyba trzema odcinkami specjalnymi (na pewno była wśród nich Australia) które ogrywałem godzinami zanim dorwałem pełną wersję.

Więcej chyba grałem w dwójkę. Zwłaszcza po latach, gdy organizowaliśmy zawody na studiach podczas wykładów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieliśmy lapka, który podróżował po całej auli. Każdy robił ten sam odcinek, potem spisywaliśmy czasy, robiliśmy całe rankingi.

Druga gra, którą ogrywaliśmy w ten
@vulcanitu: @rzezol: jest to błąd, polska wersja wyszła 10 dni po oficjalnej premierze: https://polski-dubbing.fandom.com/wiki/Colin_McRae_Rally_2.0 pamiętam że wtedy był hype na polskich pilotów w ścigałkach i one były tłumaczone dosyć sprawnie, inny popularny przykład to też niezłe Rally Championship. Chociaż CMR 2.0 jest na pewno nieco wyżej :P
@jandiabeldrugi: też pamiętam demo jedynki, tyle że na kompie, sprite'y rozpryskującej się na boki wody robiły wrażenie xD. Na kompie była chyba