Wpis z mikrobloga

@Czarnaowcas: ja jakoś nie mogę od początku z Dominiki wydaje mi się jakaś zakompleksiona i zbyt przesadzona ze wszystkim. Tak to każdej lasce kibicuje , nawet żmiji , bo z jej wrednym charakterem daleko zaszła (wiadomo z pomocą produkcji i Jeya)
Z chłopaków: 1.Suwak, 2.Skoczek 3 .Jey(za cierpliwość, uwazam ze on te fajki mial z domieszką czegoś) 4. Zdzir. 5.Kqpsel
@Czarnaowcas: Oliwia i Kuba, uzasadniam: nie są toksyczni, nie robią gównoburzy, nie knują, miło się na nich patrzy, są zabawni i są szczerzy

Jak Kuba rozmawia z Elizą to Oliwia nie robi mu 3 wojny światowej, Kuba może też swobodnie rozmawiać z Dominiką i Oliwia nie robi wszystkiego aby ją wywalić

Jest w nich dojrzałość i zaufanie a nie chorobliwa, toksyczna zazdrość wynikająca z kompleksów
Ty tak naprawdę wszystko bierzesz na serio, nie jestem gorsza od Elizy, ale też nie jestem idealna znam sie wiem jaka jestem, znam swoje wady i zalety, a przed kamerą nie da sie grać cały czas, zawsze wyjdzie ta strona gorsza charakteru, nie ma idealnego człowieka na świecie. Jeśli chodzi o Elizę, to skąd wiesz jaka jest? Skoro jej nie znasz! Trzeba odróżniać prawdziwe życie od jakiegoś tam programu, który pokazuje nam