Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki moje życie jest do dupy i nie ma lekarstwa.

Kilka lat pracuje juz na magazynie u Janusza za 2,6k PLN. Jestem spośród innych pracowników, którzy najczęściej są pijaczkami albo oszołomami najbardziej ogarnięty. I wczoraj przyjęli nowego gościa, ma 23 lata i włosy na żel. Myślę spoko, mam w dupie jego fryzurę, ale to taki typowy dynamiczniak ze glowa mała. Dużo się mnie wypytuje, a ja musze robic fikołki ażeby nie wyjść na totalnego creepa i ogólnie mu nakłamałem ze mam wielu znajomych i czasami z nimi ide do pubu, ale rzadko, bo oni mają dzieci i czasu mało. To była dla niego jak plachta na byka, bo zaprosił mnie na minigolfa z jego dziewczyną i jego znajomymi. No niby fajnie, poznałbym nowe osoby, może by mieli podobne zainteresowania (bardzo lubię oglądać turnieje tenisa ziemnego), ale z drugiej strony #!$%@?, nie chce nigdzie iść i boje się zmian, bo zazwyczaj jest tak, ze gdy już probuje jakichs zmian w zyciu dokonać to przez duże ambicje oraz oczekiwania zostaje szybko sprowadzony na ziemię i czuje sie po takich akcjach jeszcze gorzej...

Ten gosciu jest generalnie spoko, ale co mu nakłamać, żeby nie musieć iść i żeby nadal mnie lubią?

#przegryw #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628f95c773f936b420b45053
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz coś zrobić z tym przegrywem swoim to idź, później już może Cię nie zaprosi i będziesz gdybal że trzeba było iść ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem co czujesz teraz, zachowuj się normalnie i okaże się że fajnie było. Później daj znać jak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja Wam przegrywom się dziwie. Ludzie już nawet sami rękę do Was wyciągają, bez żadnych oczekiwań tak naprawdę. Przeczytałeś Ty siebie w ogóle? Ziomek na zwykłe spotkanie w miłej atmosferze Cię zaprasza, a Ty o jakiejś ambicji mówisz. To tak jakbym ja w czasie studiów w piąteczek nie poszedł na wódkę z kumplami, bo jeszcze będą mieli jakieś oczekiwania i mnie ambicja zeżre xD wtf? xDD
  • Odpowiedz