Wpis z mikrobloga

Uwaga na oszusta i partacza z OLX. "Dekarz" tylko z nazwy.

U mnie była prosta sprawa: Wymiana onduliny na nową.

Pan Adam Sylwek12 (tyle o nim wiem) miał wymieć ondulinę. Oto jakie błędy zostały zrobione przez partacza:

1. Spadek onduliny nie dochodził do rynny co skutkowały że cała woda lądowała przed rynne i ciekło po ścianach
2. Zamiast gwoździ do onduliny zastosował wkręty którymi czasami nie trafiał w ogóle łaty na dachu.
3. Gwoździe powinny być wbity na "Górce" onduliny a on to zrobił w dołku co będzie skutkować przeciekaniem.
4. Montował ondulinę chodząc po niej co skutkowało robieniem dziur i pękaniem.
5. Wkrety krzywo poprzykręcane... Czasami same odpadaja
6. Wziął kasę 3k zł za robocizne a nie dokonczył roboty. Obiecał że przyjedzie a tego nie zrobił (miał dokończyć komórke)
7. Kupuje dodatkowe rzeczy na paragon i karze zwrócić całość, dobrze ze mama była czujna i nie zapłaciła
8. Nie miał swoich narzędzi. Po robocie można było znaleźć pełno wkrętów na dachu i na trawie. Nozyk w rynnie zostawiony. Stara ondulina tez porozwalana wszędzie.
9. Gościu udaje sympatycznego i ma "gadane" także tutaj zadziało zaufanie z mojej strony.... Droga lekcja

Teraz wszystko musze sam poprawić czyli zdjąć onduline, założyć nowa a z ta uszkodzona kombinować i może wykorzystam na komórkę...

Link do gościa na OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1i6Luj/

numery telefonu: 511730835 / 511 730 835 oraz 731 434 488 / 731434488

Mój błąd jaki zrobiłem:

1. Wszystko na gębę, bez umowy, faktury (gosc udaje ze prowadzi firme)
2. zapłacono całość
3. nie sprawdzenie roboty po wykonaniu przez pseudo fachowca

Niestety nie bylo mnie przy tym tylko mama. Mam nadzieje ze kogoś ostrzegę i nie weźmie partacza do roboty.

A ty gościu pamiętaj. Karma wraca szczególnie ta zła. Na skuterze już miałeś wypadek to pamiętaj to nie był przypadek.
Kilka osób oszukasz ale pamiętaj ze kiedyś trafisz na większego cwaniaka od siebie i złe na tym skończysz

Wiecej zdjec w komentarzach

#dach #januszbiznesu #dekarz #olx
andref7 - Uwaga na oszusta i partacza z OLX. "Dekarz" tylko z nazwy. 

U mnie była ...

źródło: comment_1653556156SIDk6oTl6WUjryyh4LMK3s.jpg

Pobierz
  • 25
@r4do5: zawsze czytalo sie na wykopie jak ktos komus #!$%@? robote a teraz samego to dopadlo. Nie wiem, staram sie zawsze uwazac a tutaj jakas zaćma mnie dopadła... Także mirki uważajcie bo życiowy parkiet bywa śliski i mozna sie #!$%@? na ryj