Wpis z mikrobloga

a co jest złego we flexie? Wykopki jeszcze nie odkryły, że można zablokować konkretną długość? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Fenrirr: nie reaguj na wysrywy.
mam flexa 8m, ponad 3 lata.
jak mój pieseł widzi źe zdejmuję smycz z wieszaka, to dostaje #!$%@? ze szczęścia, i ją szarpie, gryzie, tłamsi i ciągnie, zanim go zapnę.
moje ręce też tak traktuje xD
na spacerze flex też w dupę dostaje,
@dos_badass: no ja sam długo używałem tylko tradycyjnych smyczy i w końcu z ciekawości kupiłem flexa. O jezu, jaka to była różnica na plus.

Swoją drogą to której firmy masz 8m? Mam obecnie 5m, ale na spacery po łąkach chyba kupię coś dłuższego.
@Fenrirr: Powiedz mi co tam jest dobrego lepiej. Oczywiście mam na myśli dobrego dla psa bo to chyba dla leniwych buł zostało stworzone a o psach nikt nie myślał. Jesli masz flexi ciagle zablokowane to po co przepłacasz za smycz z takim mechanizmem zamiast kupić prosta taśmę? A nawet przy stałe zablokowanym to jest gowniane bo w przypadku wyrwania się psa cały ten mechanizm leci na ziemie i go straszy i
@dos_badass: Wyrzuć to gowno, serio. Więcej złego psu robi niż dobrego. To wyjaśnia czemu masz psa z ADHD, biedny nigdy nie wie na jakiej długości może się oddalić przy tym durnym mechanizmie.
@Akszlip: bo na innej długości będę prowadził psa chodnikiem, a na innej na łące albo polnej drodze, po której wiem, że nikt nie chodzi albo chodzi raz na pół roku, a nie puszczę go luzem, bo aż tyle zaufania do niego nie mam? XD Problem dla rowerzystów nie istnieje, bo jak widzę rowerzystę, to psa przywołuję i skracam. Nie plącze się wokół niczego, bo to sprawdzam. Nie klikam psu co dwa
@Fenrirr: Czyli nie opanowałeś jeszcze tak prostej umiejętności jak regulowanie długości smyczy za pomocą rąk? Kojarze takiego jednego co tez się flexem zachwycał do czasu aż mu pies wyrwał bark bo odskoczył po wybuchu petardy. Przecież na pierwszy rzut oka ten wynalazek to najgorszy shit jaki wymyślono. Sam zamysł ze pies MUSI ciągnąć żeby smycz się wysuwała jest tak durny, ze brak slow. 0 amortyzacji, przy nagłym szarpnięciu możesz Ty uszkodzić
@Fenrirr: Haha no coz, aż taki dysonans poznawczy Cię dotknął ze jednak to co uważasz za super jest zle, przykro mi. Wymieniłam kilka argumentów dlaczego flex jest zły a Ty żadnego dlaczego jest dobry (oprócz Twojej wygody). Mam chociaż nadzieje, ze ktoś z bardziej otwartym umysłem przeczyta te dyskusje i zmieni zdanie.
Wyrzuć to gowno, serio. Więcej złego psu robi niż dobrego. To wyjaśnia czemu masz psa z ADHD, biedny nigdy nie wie na jakiej długości może się oddalić przy tym durnym mechanizmie.


@Akszlip: nie pisz więcej.
do mnie w szczególności. xD