Wpis z mikrobloga

The wire jest spoko ale #!$%@? przeciągnięte. Trzeba się przygotować na to. Inaczej jak się oglądało 15 lat temu i inaczej się ogląda teraz.
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: The Wire jest rewelacyjny, polecam w ciemno, tak mnie zaciekawił i wciągnął, że specjalnie zajechałem do Baltimore zobaczyć te tereny na żywo (spoiler alert - tam się absolutnie nic nie zmieniło, pisałem o tym chyba we wcześniejszych wpisach, ale generalnie bałem się wysiąść z auta w niektórych okolicach, a była sobota czy tam niedziela o 11 rano :D). Mam gdzieś fotki z drona tak czy tak, bo udało się
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: Odpowiadajac na twoje pytanie - warto. Nawet najlepiej 2 razy mowiac uczciwie. Tylko poszukaj wersji z dobrze zsynchronizowanym dzwiekiem i ogladaj z angielskimi napisami bo ten belkot ktory uslyszysz to jest arcy ciezki do zrozumienia.

Na koniec sie osluchasz ale co przegapiles przez pierwsze kilka sezonow tego nie odnajdziesz xD
  • Odpowiedz
Co? Fajny był nawet drugi sezon z polakami. Serial na prawdę fajny tylko wiele osób to mówi, że jest trochę wysoki próg wejścia i najlepiej dać szansę całemu pierwszemu sezonowi zanim masz zamiar zrezygnować.
@ropemaxxer:
  • Odpowiedz