Wpis z mikrobloga

Z okazji kończącego się i dla mnie nudnawego sezonu piątego wzięło mnie na wspominki. Kto był waszą ulubioną parą ever w hotelu?

Ja zaczynam - Sonia i markowy Łukasz, nigdy wcześniej ani później nikt z hotelu mnie tak nie rozbawił jak oni razem. Ta para była genialna i strasznie żałowałam, że nie stanęli na ścieżce, bo to by była bardzo emocjonująca droga (no chyba, że Sonia walnęłaby kulą przed wejściem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 29
  • Odpowiedz
@Marjaewa: i tak masz dobrą pamięć....wymieniaj jeszcze te fajne pary, które pamiętasz, bo ja mam jakąś pustkę w głowie teraz jak chcę sobie przypomnieć, nawet mi się sezony mylą.
  • Odpowiedz
@Marjaewa: moja ulubiona para byli Krystian i Baśka - on ja podtapial, ona się lizała z innymi na jego oczach, ślina mu kapała z pyska na widok cycatej Rudej a na końcu jej kula jebnal - po programie byli parą 2 tygodnie a tydzień później Baśka była już z Krzysiem xD
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ja po prostu pamiętam te zabawne, co do siebie zupełnie nie pasowały. Lubiłam też parę Sandry z Maćkiem z hp1, ale to głównie ze względu na Sandrę, bo była bardzo specyficzna.
  • Odpowiedz
@tabaka11: @Joanna_Maria_W: @Lolek1011: @Marjaewa: musielibyście mi tu wszystkie finałowe pary przypomnieć, bo ja serio dzisiaj jakiś zanik pamięci mam

Pamiętam / oprócz tych już wymienionych:

Bogusławę spod Jasnej Góry z Sajmonem z Kalifornii
Marcin i Kara ( ale oni odpadli)
Atę z Czeczenem
Mariette z Chrisem
Siarę z Szynszylem
NOOAlgidę z Uszatym

kto był jeszcze?
  • Odpowiedz
@Marjaewa: Jeśli chodzi o pary finałowe to zgadzam sie najbardziej utkwiła mi w pamięci para Soni z Łukaszem. A jeśli chodzi o pary to najbardziej lubiłam Ciposza i Wiki ( nawet kciuki na początku trzymałam do, póki Ciposz tego nie zepsuł. A jeszcze Na z Łukaszem, mimo ,że za nimi nie przepadam to finale moim skromnym zdaniem oni powinni stanąć na ścieżce lojalności, a nie Sara.
  • Odpowiedz