Wpis z mikrobloga

@Opportunist: Też mi się kojarzy, że były dłuższe. Sama nawet ta sławna już impreza w greckim stylu w 3- jak pamiętam dużo czasu antenowego na Live miała. A teraz pokazują urywki, ucinają rozmowy w trakcie. Chociaż chyba pokazywania przez ileś minut jak ktoś tylko śpi już nie ma. I tylko golizna pod prysznicem bez zmian.
@Joanna_Maria_W: Ooo pamiętam tę grecką imprezę, pamiętam też jak pijany Krystian zleciał z ławki XD Teraz już nie pokazują takich akcji, w sensie wtedy była to 20 minutowa scena a nie zlepek 2 minutowych scen, dokładnie i dlatego teraz mam wrażenie jest więcej błędnych wniosków wyciąganych bo mamy jakiś reżyserowany zlepek, z którego gówno wynika i sobie dopowiadamy bo co innego mamy robić, mózg świruje i w tych spekulacjach można mieć
@Opportunist: Sama rozmowa Baśki z Ksysiem chyba dłużej trwała niż cały jeden Live w 5... No właśnie nie pokazują ich już mocno zmęczonych. A to mogłoby być śmieszne. Ja pamiętam Marcina z 3 i jego wywód o strusiach hodowanych przez brata w Czechach ;) Był w takim stanie, że to było zwyczajnie śmieszne jak się na niego patrzyło. A teraz ten Live to taki ubogi krewny poprzednich edycji. Pokazują co chcą