Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem podpytać osób które już wcześniej były na polu namiotowym o jakieś tipy. Co warto zabrać ze sobą? Jak wygląda sprawa z wjazdem autem na teren pola namiotowego, jest bez problemu gdzie zaparkować? Można zabrać do auta jakiś alkohol, jest to w jakikolwiek sposób sprawdzane (w przypadku auta)?
#opener
  • 5
@quququ: Parking jest oddzielony od pola. Z miejscami nie ma problemów. Płacisz za każdy wjazd, wiec warto wjechać raz ;) Alko w aucie czasem sprawdzają, czasem nie. Warto schować. Czasem za czteropak Heinekenow przymykają oko. Jak idziesz na pole to tez sprawdzają. Da się ominąć. Kwestia upchania w śpiwór na przykład. Z piciem nie ma problemów. Ale zdarzały się Openery, ze gonili jak piłeś coś spoza grupy Heineken. Wiem, absurd i
@michalec: czyli na samo pole namiotowe nie bierzesz rzeczy tylko trzymasz je w aucie i codziennie po nie idziesz? Pytam bo jadę też pierwszy raz na festiwal pod namiot i zastanawiam się czy bezpiecznie jest zostawić cokolwiek w namocie jak ciuchy czy power bank. I kiedy najlepiej jest przyjechać i kiedy wpuszczają na pole? W dzień festiwalu od samego rana?
@YourNightmare: Jak masz auto, to w namiocie trzymam tylko minimum. Jest bezpiecznie, ale w aucie jednak lepiej jeśli masz. Ale jak ostatnio byłem sam bez auta to wszystko w namiocie miałem. Ja zawsze jadę w dzień zerowy czyli dzień wczeniej niż koncerty :)