Wpis z mikrobloga

@konda2: ja tak przekonałem żonę do zakupu zetki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio, to w 2020 koniec produkcji, następca nieciekawy, mam zadbany egzemplarz więc zobaczymy jak za parę lat wyjdzie
@konda2: Nie musi to być super auto, z mojego doswiadczenia - audi 80 kabriolet kupione jako moje pierwsze auto, kupione za 2k z 8 lat temu, z czego z 4 lata jeździłem, teraz stoi w szopie, aktualnie jest warte z 15-20k
@fafulec średnio wybrałeś, natomiast pocieszę Cię, bo 350z swego czasu były tanie nawet za 30k, dzisiaj każda padaka 50k, bo zostały tylko te co jeżdżą resztę zamęczyli.
Poczekasz 10lat i nawet 370z czeka ta sama historia.
Offtop, kto w ogóle kupował tak przestarzałe auto w 2015 a co dopiero w 2020 xD
@konda2: generalnie każde auto, które było ostatnim swojego rodzaju- MB C63 wolnossące, jakieś CLK 500 bezsłupkowe, albo auta typowo z plakatów, to idzie do góry, kiedy dzieciaki które je miały na ścianach, są starsze i mają więcej kasy na realizację marzeń
@konda2: auto musisz po pierwsze gdzieś trzymać i jednak co jakiś czas przepalać i serwisować. Sprawdź najpierw czy wzrost wartości przekracza koszty utrzymania auta w dobrym stanie.
@kipowrot: Ja po prostu lubię zetki :) W pełni zdaję sobie sprawę, że od dawna nie jest to już najszybszy samochód (na co dzień mam niewiele wolniejszego suva), ale nadrabia charakterem, dźwiękiem i satysfakcją z jazdy. I w jakiejś części jest to potencjalnie kultowy samochód za sprawą produkcji filmowych/gier.
Tak jak piszesz- sam miałem 350z około 5 lat temu, kupowałem za około 35k, a jak zobaczyłem przy rozglądaniu się za 370z
@konda2: aktualnie szukam jakiegoś s4b6 w manualu jako taka mała lokatka i do zabawy z córką. Wydaje się, że jako dość sensowne w utrzymaniu V8 w manualu może przynajmniej nie stracić na wartości w najbliższych latach.
Tylko rynek używek w polsce to patologia ( ͡° ʖ̯ ͡°)