Wpis z mikrobloga

poza polio to na nowy samochod pracowalo sie 5 miesiecy na nowy dom 2 lata, podatki byly niskie a ameryka bogata

w sumie na obrazku zmienilo sie tylko to ze jest szczepionka na polio i kobiety moga isc do collegeu oraz nosic spodnie, tylko teraz na auto bierze sie kredyt na dekade a na fom na trzy dekady


@Bajo-Jajo: Jeden haczyk - podatki były wysokie, 90% dla najbogatszych, reszta się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@null_ptr: dzisiejsza wersja:


Nie jestem pewien swojej seksualnosci

Mam glodowa emeryture

Mam mysli samobojcze

Mialam 20 partnerow i
  • Odpowiedz
@null_ptr: stylówa z lat 40-50 + współczesny progresywizm i swoboda obywatelska + styl życia i zarobki zaczerpnięte po trochu z obu epok = perfect
  • Odpowiedz
@null_ptr:
W sumie to "I can't get through my day without a shit ton of drugs" nadal ma zastosowanie - w końcu w USA konsumuje się ogromne ilości opioidów oraz antydepresantów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kerdian: no tak, bo ameryka lat 50 to najpiękniejsze miejsce do życia, tylko tam mogłeś legalnie #!$%@?ć czarnego a jak żona pyskowała to #!$%@?ć jej w ryj a twoi biali sąsiedzi przybili by piątkę podczas piwka
  • Odpowiedz
tylko teraz na auto bierze sie kredyt na dekade a na fom na trzy dekady


@Bajo-Jajo: ale bajdurzysz, w stanach na auto nie trzeba brać kredytu, podatki na auta są niskie a cena w dolarach też w zasadzie niska. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby biedak kupił nową najtańszą teslę, gorzej z domem tam niestety też bajdurzysz bo kredyt na dom bierze się już coraz częściej pokoleniowo.

Chyba rok temu
  • Odpowiedz