Wpis z mikrobloga

#plk #koszykowka #sport #legia #kibice

Ja naprawdę nie jestem anty-legijny, piłką nożną się praktycznie nie interesuję w wydaniu ligowym, ale w zdumienie wprawia mnie jak w 1,5 roku z klubu którym się nikt nie interesował, w PLK Legia urosła do klubu na który Polsat boi się pojechać z kamerami i komentatorami żeby #!$%@? nie dostać.

Brawa patologio. W koszu nie było takiej od 30 lat. Jesteście hołotą która nie zasługuje na cywilizowane widowisko.
cultofluna - #plk #koszykowka #sport #legia #kibice

Ja naprawdę nie jestem anty-le...

źródło: comment_16534177164yKhlgh3UpEq2WK8Yt2dUl.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@bestoneever: Polsat oświadczenia jeszcze nie wydał, za to pani Agnieszka jest pracownikiem Polsatu, na Twitterze udziela się regularnie jest osobą której można wierzyć. W końcu to ona odpowiada czemu w TV nie ma studio na żywo, które przed każdym meczem finałowym to ona prowadziła razem z zaproszonymi gośćmi (ale ona była prowadzącą). Do tego, Adam Romański (komentator) na antenie przed meczem powiedział że dziś są zdalnie bo "kibice" Legii narozrabiali.
  • Odpowiedz
nie, zostawiam pole do popisu dla pani redaktor


@pollocollo: no dobra, zostawiając Twittera, medialna twarz PLK, red. Romański mówi o incydencie z kibicem 2 dni temu na antenie, podczas finału PLK, tuż po hymnie. W dwa dni, z 5 kamer zostają 2, nie ma studia, a komentatorzy komentują z domu, albo ze studia Polsatu, a nie z hali. Nie przyjechali bo oszczędzali hajs i mieli wymówkę w postaci wyimaginowanego ataku
  • Odpowiedz
@pollocollo: i jeszcze, przed chwila na kanale YT, red. Romański powiedział że Polsat po tym jak operator został "poszarpany" (takiego słowa użył) nie był w stanie zapewnić bezpieczeństwa pracownikom i nie pojechali do Warszawy. Jeżeli gość o nazwisku Romański mówi to na dzień dobry w swoim materiale, to ktoś kłamie, Ty, albo on.
  • Odpowiedz