Wpis z mikrobloga

#dyspenseria

W środę, 25.05.2022 od godz. 17.00 do 22.00 odbędzie się AMA o tematyce konopnej.

Wspólnie z dr n. med. Michałem ( @greendoctor ), który prowadzi klinikę specjalizująca się w leczeniu medyczną marihuaną, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

Będzie to #ama dla początkujących jak i zawansowanych użytkowników. Nie tylko pytania związane z receptą na medyczną marihuanę mile widziane, również o waporyzacji, akcesoriach, CBD itp.

Zapulsujcie i przekażcie informacje o tym wydarzeniu znajomym!


#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #waporyzacja #thc #marihuana #ama #konopie
Dyspenseria - #dyspenseria

W środę, 25.05.2022 od godz. 17.00 do 22.00 odbędzie si...

źródło: comment_1653399773MJbibaEPo4BfmiqXLC019P.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@ArturBinkowski: Średnio jestem w stanie streścić, bo to nie są zero jedynkowe odpowiedzi tak lub nie. Trzeba poznać szerszy kontekst działania substancji. Polecam obejrzeć jak bedziesz mieć chwile. Nawet na predkosci 1.25x
  • Odpowiedz
@Landekx: ogólnie wstawiałem ten filmik i jest tam błąd, a nawet dwa. Dawid nie oddziela samego Cbd od full spectrum i o tyle co samo CBD często nie wykazuje właściwości jak na przykład na sen czy padaczkę to w połączeniu z innymi fitoskladnikami już pomaga i w tym momencie Dawid zrobił ogromny błąd i uznał, że to inne substancje działają, a nie CBD. Przy obecnej wiedzy jaką dysponujemy to wychodzi
  • Odpowiedz
@Landekx: tak po za tym filmik polecam, CBD ma przypisane za dużo właściwości. Właśnie dlatego działam razem z lekarzem i polecam w wielu przypadkach konopie z dużą ilością THC.
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: Pytanie: Jak CBD, THC działa na organizm osoby, która ma zaburzenie osobowości borderline? Czy to w jakiś sposób pomaga czy też jest przeciwskazane, ponieważ osoby z BPD często popadają w różnego rodzaju nałogi i uzależnienia?
  • Odpowiedz