Wpis z mikrobloga

Jest na mirko #weterynarz ?
Kot 6 letni (Brytyjczyk) po zakrzepie, tylne łapy martwe i zimne . Zbadany dziś dwukrotnie. Brak tętna. Podana heparyna i leki uspokajające
Wet mówi ze jedyne co kozę pomoc to alteplaza ale nikt nie ma. Obdzwoniłem niemal wszystko.
Ktoś ma dostęp?
Warszawa i okolice, mogę przyjechać w dowolnej chwili.
#weterynaria
  • 3
@klepie-biede: alteplaza kosztuje dość sporo i ma krótki termin, żadna placówka weterynaryjna tego nie ma, to lek ludzki, wyłącznie do lecznictwa zamkniętego. Jest na stanie hurtowni Neuca w Toruniu.

Kot 6 letni (Brytyjczyk) po zakrzepie, tylne łapy martwe i zimne


@klepie-biede: rokowanie krótkoterminowe wątpliwe, rokowanie średnioterminowe złe - średni czas przeżycia: 3 miesiące. Ogromną większość takich pacjentów usypiam na starcie, z wyjątkiem młodych kotów z pierwszym epizodem choroby i bez
rokowanie krótkoterminowe wątpliwe, rokowanie średnioterminowe złe - średni czas przeżycia: 3 miesiące. Ogromną większość takich pacjentów usypiam na starcie, z wyjątkiem młodych kotów z pierwszym epizodem choroby i bez wariacji z LA/Ao.


@deptacz_gnoju: tego samego się dowiedzieliśmy
Temp rano 35,1
Część miednicza w zasadzie martwa i zimna
Podana heparyna i przeciwbóle, kot z nami w domu o popołudnia śpi. Mamy jeszcze od lekarza dawkę heparyny i przeciwbólowych na wieczór.
Nie wiem