Wpis z mikrobloga

Ojciec Denisa mógł go wychować na normalnego człowieka, ale wolał wpoić mu swoje upośledzone pseudo zasady i przekonania. Teraz chodzi taki kolejny patus i twierdzi, że jak ktoś pójdzie na policje, bo mu ukradli samochód to jest konfidentem i by mu nie podał ręki. Myślicie że córka Denisa przejmie pałeczke po dziadku i ojcu i będzie jechać z konfidentami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #highleague
eustachy777 - Ojciec Denisa mógł go wychować na normalnego człowieka, ale wolał wpoić...

źródło: comment_1653391253OSfttDBnywGYm9T4Bwsekh.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@eustachy777: skoro chłop lata po ustawkach i #!$%@? się z innymi kibicami to jakie zasady miał mu wpoić skoro jest anty policja? #!$%@? co za logika . Widziałeś ludzi od kiboli którzy latają po policji?
  • Odpowiedz
@eustachy777: nie rozumiem zdziwnienia. Denis latał w elanie, wam się wydaje ze pseudokibice to przysłowiowi programiści którzy po robocie lecą na akcje? Oni tym żyją. Chłop jest przecież 97’, dorastał w takich kręgach i tak mu zostało. Specyficzne grono mające sporo za uszami. A ci #!$%@? zdziwieni ze z policja nie chce gadać XD tak to #!$%@? już jest
  • Odpowiedz
@Kaker: nie dziwie się że każdy korzysta dziwi mnie że wielki prawilniak korzysta prawilniaki z mojego osiedla roczniki mniej więcej 88-92 jak wymiar sprawiedliwości zaczął się nimi za bardzo interesować to po prostu sobie pojechali za granicę a nie pisali listy do prokuratury ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 4
@Meserole jak miał pojechać za granicę skoro w Polsce zapewne robił swoje interesy i miał taki tryb życia, jak ci CBŚ wjeżdża na kwadrat to nie piszą listu z zapowiedzią tylko nawet nie wiesz kiedy #!$%@? ci drzwi z chaty. Chłop grypsował, sprawa z listami wyszła na jaw, Denis mówił o niej publiczne i co? Żaden prawilny ze środowiska nie ma o to problemów a wykopek który nie ma z tym nic
  • Odpowiedz
@Kaker: luzy ja tam mam #!$%@? w cała sprawę po prostu mam inna definicje prawilności i tyle jak dla mnie to w sumie jeszcze lepiej że wyszedł bo przynajmniej mam co oglądać
  • Odpowiedz
@Kaker: Taki z niego prawilniak ze w listach i skruchach pisał ze jest w stanie zrobić wszystko żeby wyjść z więzienia. Pytanie czy kumpli tez by sprzedał? Bo takie zdanie jest równoznaczne z tym. Chłop chodzi i gada jaki to jest sztywny aż za bardzo. Jakby był sztywny to by o tym tak nie gadał. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje
  • Odpowiedz