Wpis z mikrobloga

#tinder
Da się jakoś uściślić swoją lokalizację żeby tinder lokalizował mnie tam gdzie jestem a nie po jakiś losowych nadajnikach? No raz mam ludzi z Poznania 1km ode mnie a 80% to warszawa. Jak ja mam tam 300 km to mija się z celem.
  • 11
@Krazownik ja to nawet jak zalogowałem się na insta to dostałem powiadomienie czy to ja bo ktoś z Warszawy się loguje więc tinder pewnie też mnie trzyma w Warszawie ( ͡° ʖ̯ ͡°) bez sensu taka zabawa
@endipek: mnie narzekanie na duże odległości przez większość niebieskich zawsze wydawało się dziwne i niezrozumiałe, chociaż to głównie dlatego że od samego początku zdaje sobie sprawę że typ dziewczyn na który lecę z wyglądu jest cholernie rzadki, a w mojej okolicy jest nieistniejący w formie wolnej.
@Krazownik no tak ale ja się przemieszczam wiec nie ma problemu rzucić okiem kto jest na tinderze tu, tam i siam no ale ja jestem na stałe ztinderowany w wawie a bywam tam raz na dwa lata xD beż sensu skoro mogę poznać kogoś z okolicy
@endipek: Mi też się wyświetla trochę osób z Warszawy (ponad 200km ode mnie) i aż podejrzałem sobie na kompie jakie według Tindera są moje współrzędne i dokładność mojej lokalizacji była na poziomie 200m. Z tego powodu wydaje mi się, że to nie błąd Tindera tylko wiele takich osób jest tutaj przejazdem.