Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu Trzasku by nas utrzymał w lidze państw topowych i w miarę powstrzymał ten upadek, który nam serwuje reżim pisowski. Dość powiedzieć, że ostatnio jako prezydent stolicy był w USA gdzie miał spotkania i wywiady w czołowych amerykańskich mediach, wszędzie występował sam z płynną angielszczyzną. Nie mam wątpliwości, że na Ukrainie prezentował by się przynajmniej tak samo dobrze jak nie lepiej + miałby lepszą siłę przebicia na zachodnie rządy. To, że
  • Odpowiedz
@Makak87 jak nie widzisz spadku naszej pozycji na arenie międzynarodowej oraz wew. UE od 2016/17 roku, relacji bilateralnych z USA, Czechami czy teraz nawet Norwegią to przegapiłeś na tyle dużo, że nawet nie nadrabiaj zaległości, przeznacz ten czas na rodzinę i bliskich
  • Odpowiedz
@fan_comy:
Eh..

Kiedys to kurla bylo, nie to co tera...

A juz tak na serio, ja rozumiem Twoje argumenty i mnie nie musisz specjalnie przekonywac. Widze pisowskich dyplomatow i ministrow spraw zagranicznych w akcji. Przyklad Czech idealny, odwolanie ambasadora w 2 tyg po mianowaniu... mozna
  • Odpowiedz
@Makak87: wchodzenia w dupe obiektowi aktualnej lewicowej narracji i betonowaniu kraju. Inna sprawa ze poziom odrealnienia niektorych jest zabawny, nie mamy systemu prezydenckiego i prezydent co najwyzej ladnie nas reprezentuje.
  • Odpowiedz
@Krzysztof_Listonosz: szczerze to wole jak wchodzi na „nie krzesło”niż wywala 20mld na propagandę a druga sprawa czemu manipulujesz już nie raz zostało powiedziane ze to nie było krzesło tylko podest na którym sami Japończycy stają.
  • Odpowiedz