Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś chciałby spróbować terapii ekstraktem do waporyzacji lub olejami z THC, to do końca czerwca pierwsza wizyta za 50 zł( ͡º ͜ʖ͡º) można zarejestrować się pod numerem 721-156-037.

Wizyta przebiega osobiście w klinice lub w formie teleporady

Olej i ekstrakt 80% THC do wykupienia w aptece we Wrocławiu, ale istnieje możliwość dostawy do dużych miast w Polsce

Przy okazji zapraszam na moją grupę i na fb Cannateka . Znajdziecie tam tam treści recept, wskazania, ceny itd.

#wroclaw #marihuana #medycznamarihuana #cannateka #medycznamarihuana #promocje
naughty_soul - Jeśli ktoś chciałby spróbować terapii ekstraktem do waporyzacji lub ol...

źródło: comment_1653311004LFK7RitLcq8OwGjgyBNq2D.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@naughty_soul: kilka pytań:
- te olejki są full spectrum, tzn. dostarcza się organizmowi tych samych substancji co przy waporyzacji?
- pen wymaga wcześniejszego nagrzania jak wapo, czy można z niego korzystać on demand?
- jak wyglada dawkowanie? tzn. wapo nabijam konkretną, odmierzoną porcją suszu. a tutaj skąd będę wiedział że przyjąłem odpowiednią dawkę?
- jest szansa na zmniejszenie kosztu terapii w porównaniu z waporyzacją?
  • Odpowiedz
@surma: juz odpowiadam :)
- te olejki są full spectrum - tak, w procesie jest użyty wyłącznie etanol i kwiaty aurory (tylko zarejestrowane surowce farmaceutyczne). Podczas procesu etanol wyparowuje i zostaje sam ekstrakt THC z pozostałościami innych kannabinoidów
- pen wymaga wcześniejszego nagrzania jak wapo, czy można z niego korzystać on demand? ja zanim wciągam dawkę, lekko pociągam jak przy fajce, dopiero potem biorę pełny wdech, tutaj jest to mniej więcej
  • Odpowiedz